Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira elhízott hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elhízott hogy nincs gusztusom hozzá! Elvárható részemről a szex ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Miután a gyerekek megszülettek borzalmasan meghízott, van vagy 100 kg. Előtte is hízásra hajlamos volt, de vigyázott a vonalaira. Azóta elhagyta magát, csak akkor öltözik fel normálisan ha megyünk valahova de nem állnak neki jól a ruhák mert kövér, mint egy disznó.

Nyaggat hogy vigyem programozni de nincs vele kedvem menni sehova, kicsit szégyellem is.

Bőg, hogy nem fekszem le vele, de megmondom őszintén nem is áll már fel rá, vagy csak nagyon nehezen!

Reális elvárás hogy mégis szexelnem kell vele? Ő nem látja hogy hogy néz ki? Miért nem tesz ellene ha azt akarja hogy legyen szex?


2018. júl. 24. 10:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
64%

A ferjemmel detto ugyanez volt 5 evig, a 80 kilos sportos pasibol egy 117 kilos hajtomeg lett, es egyszeruen nem birtam vele lefekudni, majdnem talent a hazassagunk. Decemberben mondtam neki hogyha ez igy megy tovabb elvalok, szoval elkezdett kondizni, edzeni, csak dietas kajakat eszik, es jelenleg 78 kilo.


Szoval a valas lehetosege raebresztette hogyha ez igy megy tovabb akkor elveszit (Egyebkent vekony, sportos no vagyok szoval csak o valtozott). A szexualis eletunk vegetert, nem olyan mint regen de alakul. Ha nem kivansz valakit akkor ne fekudj le az illetovel mert az senkinek nem jo.


En egyszer fekudtem le vele amikor dagadt volt es konkretan sirtam utana (nem bantott vagy ilyesmi, hanem fakenyszeritettem magam a szexre mert sajnaltam).


Szoval sztem mondd meg neki h ez igy nem mehet tovabb es csinaljon magaval valamit, segits neki edzeni, motivald stb

2018. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
96%

Volt már rá példa hogy leültél vele és tisztelettudóan (tehát nem úgy ahogy ide írtál róla) elmondtad neki hogy mi az oka annak hogy keveset mozdultok ki és nincs szex?

Ha igen és nem tesz ellene akkor nem jogos elvárni a szexet. Viszont ha nem szólsz neki akkor miből kéne tudnia?

Azt kiemelném hogy az hogy közlöd vele hogy egy undorító dagadt disznó az nem kifejezetten minősül a probléma megbeszélésének.

2018. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
84%

Elég undorító stílusban írtál a feleségedről vagy nem tudom ki ő neked, élettársad. Igazából lényegtelen.

Ha képes vagy normálisan leülni vele és megbeszélni mindenféle sértegetés nélkül, hogy kicsit adjon magára, elmondani, hogy úgy érzed a gyerekek születése után kicsit elengedte magát, menjetek el pl együtt edzeni ilyesmi, akkor talán lehet a problémádra is megoldást találtok.

De az is lehet, hogy sokat segítene, ha többet segítenél be a gyerekek körül, így ő újra formába hozhatná magát. Csak erről nem írsz, hogy mennyit és miben segítesz neki. Vagy esetleg minden rá hárul otthon, mert akkor érthető, hogy magára semmi ideje és energiája nincsen.


Mellékesen meg nekem furcsa, hogy ennyire eltávolodtál tőle, hiszen előtte meg szeretetted (?) vagy akkoris csak az fogott meg, hogy jól nézett ki?

Hol vannak a belső értékei, azok is megváltoztak?

Vagy inkább csak te nem látod már meg ezeket, mert folyamatosan a súlyával vagy elfoglalva?

2018. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 Krúdy Gyula ***** válasza:
22%

Gyerek után nőből godzilla lesz storry... az egyik legrosszabb amit egy férfi átélhet. Őszinte részvétem. Szégyen mikor egy "nő" csak addig ad magára míg nem biztos a talaj...


Én biztos nem sexelnék ilyen helyzetben.


Próbáljátok megbeszélni. A ti kapcsolatotok a leírtak szerint azért nem egy futókapcsolat... ha nem érzed magad jól benne az az Ő életét is tönkreteszi, és a tiédet is.


Sok sikert.

2018. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
32%

Na látom már el is kezdődött a kövérek mentegetése. Szerintem a kövér ember az nem szellemi fogyatékos, hogy mézes-mázosan, végtelen tapintattal kelljen vele beszélni. Tudom mit jelen ilyen esetben a tisztelettudóan: hatszor bocsánatot kérve virágnyelven beszélni. Szerintem semmi kegyetlenség nincs abban, ha valakinek száz kiló fölött már nem áll fel a farka egy nőre és ezt így meg is mondja neki. Ez az igazság. Akit a tények sértenek az ne a világra haragudjon.

Amúgy kérdező tényleg nem látja magát. Általában az ilyen ember nem látja magát és ahogy az első hozzászóló is írta nagyon erélyesen kell ilyenkor fellépni. Az illedelmeskedésnek ekkora testtömegnél már nincs helye, azt első 10-15 kilónál kellett volna csinálni.

2018. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:

Nem is a mozgással van a gond, de ilyen kaják vannak állandóan: hétfőn pörkölt nokedlivel, kedden spagetti darált hússal, szerdán töltöttkáposzta, csütörtökön jó zsíros steak hasábburgonyával, pénteken töltött paprika.

Még egy tojásrántottát is folyton szalonnával kell enni és tocsog minden a zsírban!

2018. júl. 24. 10:47
 7/84 anonim ***** válasza:
20%

Nem várható el.


Sajnos a nők kevés százaléka marad igényes.

Van ez a fotó sajnos a legtöbb nő ilyen(tisztelet a kivételnek hálistennek én mindig megtalálom,igaz nehéz mert offolom a nők 95%-t azonnal):

[link]


Ez a szomorú.

hogy lehet egy nő ilyen igénytelen vagy egy férfi tök mindegy.

Aki elhízik az megérdemli kivágják elhagyják.

Kérdező elmondom én mit tennék:

1. Leülteted elmondod drágám ne haragudj de nem tetszel,el vagy hízva nem izgulo fel rád sajnálom.

Tehát segítek mindenben,reggel 6-kor gyere velem edzeni ahogy én is járok heti 5-ször,plusz kaját belőjük.

Mindenben segítek.


Na ha itt megsértődik akkor azonnal jön a drasztikus válasz:

,,Semmi baj akkor az ügyvédem keresni fog a válással kapcsolatban vagy nyitott kapcsolat mással fogok lefeküdni mert le fogok ebben biztos lehetsz".


2. Ha megígérte de nem tesz semmit,én kiköltöznék a hálószobából is tűntetőleg,és hozzá sem érnék,éreztetném vele,hogy nem bírok vele lenni komolyan sajnos.


3. Ha ez sem akkor drasztikus módszer itt is, vagy bejelnted a válást vagy bejelnted,hogy nyitott kapcsolat soha nem fogsz vele lefeküdni nem kívánod és kész értse meg.


Sajnos sok nő ilyen,ezért kell megtalálni azt aki igazi belevaló nőies nő és mindent elkövet,hogy a párja mindig is kívánja,mert külső meg a szex viszi a párkapcsolatot a hátán ez a 80%,akárki akármit mond.


De ugyanez az eset ha férfi hagyja magát el.

Senki nemhagyhatja el magát ha tudja,hogy a párjának fontos nagyon a külső.

Azzal csak maga alatt vágja a fát.


A kapcsolat egy munkahely ahol folyamatosan megújjulni és fejlődni kell,meg tenni érte.

Különben kib_sznak úgyanúgy.


Ezeket próbáld kérdező de azt mondom ha ennyire igénytelen egy nő hogy zabálja a sok undormányt az meg is érdemli,hogy ne feküdjenek le vele.

2018. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
19%

beszélj vele.

ha akar változtat, ha nem, elhagyod és kész

2018. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
93%
Arra még nem válaszoltál, hogy beszéltél már vele erről? Mert itt panaszkodsz ezerrel, de attól nem fog változni semmi. Persze akár magától is észre vehetné magát, de ha nem teszi, te miert nem tudod kinyitni a szád? Tudod néma gyereknek...
2018. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
92%

Próbálj meg vele kulturáltan erről beszélni és ne ilyen bicskanyitogató stílusban, mint ahogy ide leírtad.

Legyél vele őszinte hogy téged zavar a súlyfeleslege.

Esetleg elkísérheted edzeni is. Ha meg csak a kifogásokkal jön akkor pendítsd meg neki a válást. Hátha úgy észbe kap.

2018. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!