Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért esnek kétsegbe ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért esnek kétsegbe ha a párjuk már nem kívánja őket?

Figyelt kérdés

Természetesen a férfiakat is érzékenyen érinti ez a téma, de ők beletörődnek, hogy akkor ennyi volt, vagy elmennek prostihoz, akitől megkapják a szexet.


A nők ezzel szemben teljesen kétségbe esnek, feszültek, láthatólag csökken az önbizalmuk is.


Miért?


2020. ápr. 15. 15:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

szerintem én is kétségbe esnék ha a szerelmem nem kívánna már többé engem... ":/

nem mennék prostihoz eddig sem jártam az meg a másik hogy nem azért szexelek vele mert nincs más hanem azért mert csak vele akarok...!

a gondolkodásod igazából nagyon alja és szánalmas...

2020. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"vagy elmennek prostihoz"

ja, mert ha taccsra vágja az önértékelésed, hogy a párodnak nem kellesz, majd pont az fogja helyrehozni, hogy másnak is csak pénzért :D

2020. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem abba kéne hagyni a panaszkodast a nők "kiismerhetetlen, nyakatekert, furcsa" gondolkodásáról, amit a logikus agyú férfiaknak lehetetlen megfejteni, ha ti meg így gondolkodtok."


A panaszkodást valóban abba kell hagyni, de ettől még a nők megfejtése kemény dolog. Annyira illogikusan viselkednek, hogy, pontosanan kialakított stratégiára van szükség velük szemben.


Amennyire tapasztaltam, időnként elég egyetlen jelentős hiba, és Game Over.

2020. ápr. 15. 21:09
 14/18 anonim ***** válasza:
őszintén nekem is elég egyetlen olyan hiba és game over pedig férfi vagyok... :S
2020. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14


Hát ha direkt csinálod, mert szivatni akarod a csajokat, akkor értelek.


De ha egy olyan hibára azért mutatsz a csajolnak Game Over-r, mert besértődsz mint ők, akkor elég nőies pasi vagy...

2020. ápr. 15. 21:29
 16/18 A kérdező kommentje:
*csajoknak
2020. ápr. 15. 21:30
 17/18 anonim ***** válasza:

kérdező itt elvekről van szó amik megszegése kizáró ok!

pl drogok használata, megcsalás-félrelépés, hazugság, rosszindulat, magamutogatás (pl:fenék mellek mellbimbó tevepata) mind ez undorító olcsó és szánalmas!

2020. ápr. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
és mint férfi mint ember van benne annyi gerinc tisztesség és becsület hogy azt mondjam hogy nem! hogy van egy határ ami után nem!
2020. ápr. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!