Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális srácok?! RELOADED

Figyelt kérdés

Nem igazán kérdésnek szántam, ellenben érdekelne ki hogy, s mennyire ért velem egyet. Két szempontból is megközelíteném a témát.


A: Először is keressük a lányokban hibát. Sajnos a XXI. században a nagy többség a bunkó, nagyképű srácokra bukik. Itt is van az első. Lehet siránkozni, hogy nincsenek rendes fiúk.. Igen is vannak, az egyetlen buktató abban van, hogy BUNKÓK KÖZT NEM TALÁLUNK EGYET SEM... Megértem, hogy csábítóak, de könyörgöm lányok, most akkor normális vagy "bunkó, vastag pénztárcájú, szívdöglesztő" (nem mintha a kedves fiúk nem lennének jóképűek) szeretnétek? A kettő együtt nem létezik...



B: Fiúk, ne bújjatok el. Tudom, hogy teljesen háttérbe szorítanak titeket, de kérlek, mutassátok meg, hogy milyen jó emberek vagytok valójában, és RENGETEGET ÉRTEK. Ha többet mutatnátok magatokból, talán kevesebb ilyen kérdés lenne.


19/L


2011. nov. 7. 21:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
jaj mintha átmenet nem létezne...
2011. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Igen, van olyan is, de kifejezetten ritka... A te átmenet fajtádnak a vége az a legtöbb esetben, hogy hazudott, "eddig kedves volt, mostmár bunkó, mi lett vele, nem szeret?".


Kivételek egyébként mindig vannak, elsősorban nem arra irányult a dolog.

2011. nov. 7. 21:44
 3/23 anonim ***** válasza:
És mégis mit csináljak, hogy észre vegyetek? Álljak ki az utca közepére, és énekelve pörögjek-forogjak? Amúgy elmondom, én sem találom a normális lányokat:) Kéne egy normális pasik-csajok találkozót szervezni:D 18F
2011. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Örök érvényű kérdés, leginkább ezek miatt nem jut előrébb az emberiség:


- Mi a normális definíciója? Nyilván mindenkinél más, még ha csak árnyalatokban is, de általában nem a hasonló felfogásúak akadnak össze,

- Hogy is akadjanak össze? Hol ismerkedjenek meg? Hogy bizonyítsa be az egyik a másiknak, hogy értékes?


Sajnos nem igazán tudok ezekre megoldást, a kevés adandó alkalmat kell megragadni valahogy.

2011. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Összességében a lányok szemét szeretném felnyitni egy hangyányit, és nem az ebből adódó kérdésekre keresni a választ. Nagyon szeretek gondolkodni, de ez a nem is tudom megmondani micsodám a saját véleményem szerint az egyszerűségében nagyszerű. Minden eset más és más, de valljuk be, akinek a szíve a rossz fiúk felé húz, ne "sírjon" rendes srác után... :)
2011. nov. 7. 21:59
 6/23 Walk With Me ***** válasza:
Hogy mutassak többet, na nem néznek rám? Mutathatok bármit, ha háttal vagy Nekem nem fogod látni.
2011. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, sokmindent olvastam már itt gyakorin, de semmi nem lepett még meg ennyire.

A b ponttal az a helyzet, hogy sokaknak elvették a kedvét az A pontbeli lányok. Egyszerűen mindegy, minek mutatom magam, akiknél próbálkozok, ilyen-olyan okok miatt általában levegőnek néznek, kedvesen, vagy kevésbé kedvesen lekoptatnak. Tudom, hogy ez nem a ti hibátok, velem tényleg elég nehéz megtalálni a közös hangot, de azok a lányok, akiket megtalálok, szinte kivétel nélkül vagy ilyenek, vagy tőlem messze élnek.

Nem bújkálok, nem szorítanak háttérbe. Egyszerűen nem járok olyan helyekre, ahol igazából ismerkedni lehetne. Nincs rá időm, lefoglal az egyetem. Ha meg épp lenne időm, az annyi, hogy szeretném most magamra szánni, így jelenleg inkább csak neten ismerkedem. Tudom, nem jó, de nem igazán van most lehetőségem jobbra.

Én nem fogom vissza magam, mutatom, milyen vagyok.

20/F

2011. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiakat a nők nevelik olyanná, amilyet nem szeretnének kapni. Méghozzá azzal, hogy nem értékelik azok közeledését, akikkel nem terveznek semmit, hanem emberszámba sem veszik. Kb. egy alacsonyabb állatfajnak tartják, de még lehet, hogy ez is túlzás.

Beszélgettem egy külföldi nővel, azt mondta, sajnálja a magyar férfiakat mert nálunk a nők meg vannak vadulva. Úgy látta a férfiakkal semmi gond, de a nők egyszerűen el vannak szállva. Én is ezt érzem.

Szóval, ha nem veszik emberszámba a közeledését, akkor jelentősen leszűkíti a férfiember a próbálkozásokat, így nem jut el ahhoz, akihez tényleg kellene, így vegetálgat a kapcsolatában. Míg a nők azt tapasztalják, hogy lépten nyomon őket kihasználni akaró, öncélú férfiakba botlanak. Mert van egy 2-5 %, aki szórakozásból, a barátnője mellett is, napi ötven nőhöz odamegy, felváltva hívogatja őket, aztán néha megdugnak egyet kettőt. Aztán ezek a nők azon sírnak, hogy mért minden férfi ilyen bunkó.

A lényeg az lenne, hogy ne alázzák meg a férfit, értékeljék, tudjanak kedvesen szólni hozzá, ha még az égvilágon semmit nem is terveznek vele, akár adjanak is kis esélyt neki egy találkozással, mert ez a nők számára hosszú távon kifizetődő lenne. Mert nem csak az a kritika nélkül nyomuló 2-5 % ismerkedne, aki ebből versenyt csinál, hanem sokkal nagyobb választási lehetőségük lenne.

Tehát a normális férfiak ott vannak mindenhol, csak a nők teszik - a csak a vágyott kiválasztottnak megjáró figyelemmel - azt, hogy eltűnnek a látómezejükből.

2011. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
És mi lesz a nem normális és nem bunkó srácokkal?:( Akik nem tudnak beszélni csak dörmögnek mint a medvék, folyamatosan alul-öltözöttek, lusták, és szeretik az élőhalottakat?:O
2011. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Akinek nincs barátnője, mind azt mondja magáról hogy normális és ezért nincs. Közben ott azért elég sok minden közre játszik. Csak talán még saját maguknak sem ismerik be. De persze a "normálisság" eléggé az egyéni megítélésen múlik. És valljuk be nem mindig jó "normálisnak" lenni. :-)
2011. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!