Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is vannak ilyen problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak ilyen problémáitok?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 és fél éve vagyunk, együtt nagyon jól vagyunk. Nagyon aranyos, kedves, figyelmes, általában mindig van valami meglepetése (nem feltétlenül ajándéktárgyra gondolok, (persze szülinapkor évfordulókor az) hanem elvisz valahova pl.: moziba, vacsorázni stb. Ha együtt vagyunk, mindig az számít neki, hogy én jól érezzem magam és jól is érzem magam vele. Nyitott az emberek felé, igazán közösségi ember, szeret a társaság középpontjában lenni (ez rám pont nem jellemző).

Persze van egy-két rossz tulajdonsága is, amikkel nem igazán tudok mit kezdeni pl.: gyakran elkésik a találkozóinkról igaz nem sokat (max. 15 perc), ha másokkal beszél, akkor sokszor a beszéd partnere szavába vág, nem hagyja, hogy végig mondja az illető azt, amit akar, ő csak mondja a véleményét, olykor kioktató módon, és ha vita alakul ki, akkor mindig neki kell, hogy igaza legyen.

Nektek is van olyan problémátok a párotokkal, amivel nem igazán tudtok mit kezdeni (mert esetleg megbeszéltétek már nem egyszer, de ez így maradt)?


2020. ápr. 16. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Veled szemben is ilyen? Nem hagyja, hogy végigmondd a dolgokat, és nem lehet igazad soha?
2020. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.


Velem nem. Ketten megtudjuk beszélni a dolgokat. Az mondjuk igaz hogy és kompromisszum képesebb vagyok

2020. ápr. 16. 09:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Mind egy fura lény...

Ritka példány aki feléri ésszel, hogy a másik is számít.. És érez.

Amúgy megnyugtatlak neked is vannak hibád.. Lehet neki is feláll a hátán a szőr tőle...

2020. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze tudom. Mindenkinek van valami defektje.

Én egyébként pont az ellenkezője vagyok minden hova korábban érkezem, nem vagyok a társaság középpontja sőt néha túlságosan is elhúzódom és megtartom a véleményem magamnak. Feleslegesen aggodalmaskodom és hajlamos vagyok túlgondolni a dolgokat.

2020. ápr. 16. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatban vannak a másik fél részéről idegesítő és kevésbé indegesítő dolgok.

Mindenkinek az egyéni döntése v. a türelméé, hogy meddig kultiválja, mennyire erős a kötelék, mennyire kívánnak/tudnak összecsiszolódni.

Erre mondják, megszoksz vagy megszöksz.

2020. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként most gondolkodunk az összeköltözésen szerintetek jó ötlet?
2020. ápr. 16. 11:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Párom is figyelmes, bújós, kedves, sok a közös és sorolhatnám! Jó a kapcsolatunk.

2 dolog van, amit nehezzen szoktam meg. Az egyik, ha ír akkor alig használ smileykat, ami engem zavart, de máregszoktam.

A másik, neki elég heti 1 szex, nekem 3 4,de elfogadtam ezt is, mert maga a minősége jó.

Vasárnap sehova nem lehet vele menni, mert akkor pihenni kell.

Elvegzi a házimunkát, de néha noszogatni kell, de ez legyen a legkisebb gond.

De mindent meg lehet vele beszélni, kompromisszumot lehet vele kötni és tényleg jó a kapcsolatunk.

Egy csomó dolgon változtatott és figyel, én is.

N27

2020. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7es vagyok, a lányom is imádja, neki is van kutyája.

Tudjuk a határokat, kinek mi fér bele és tartjuk magunkat.

Most tervezünk házat venni.

Azt, hogy össze költözz vele, neked kell tudni és érezni.

Sztm ha rád figyel, akkor azok amiket problémának írtál nem nagy problémák.

Nincs tökéletes ember...

2020. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem tökéletes. Mindenkinek vannak hibái. De igen, nekünk is van ilyen, például mondtam barátomnak hogy ne csámcsogjon, de ez nem akaródzik változni.. hát ez van :D
2020. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tehát, minden oké, csak néhány dolog nem. Rajtad áll, hogy megéri e. Szerintem tökéletes ember nincs, szóval kár ezen szomorkodni. Én sem tökéletes csajra vágyok.


Az azért érdekelne, hogy a párodnál hogy nyilvánul meg, hogy mindig neki van igaza? Mert részben magamra ismertem. Olyan emberek háborodtak fel, hogy mindig nekem van igazam, akik szerint az 5G terjeszti a koronavírust. És nem azért van szinte mindig igazam, mert annyira okos lennék, hanem mert az átlag annyira átgondolatlan.

Mások szavába nem vágok, de néha jó lenne, mert pár ember újra és újra ugyanazt mondja el és már előre lehet tudni, hogy mit akar mondani egy vitában. Ilyenkor teljesen felesleges meghallgatni.


Persze, ha a pasid pont az 5G fóbiásak csoportjába tartozik, akkor azonnal hagyd el :D

2020. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!