Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friendzone-olt a saját párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone-olt a saját párom?

Figyelt kérdés

Idejét sem tudom mikor csókolt meg magától csak úgy vagy neadj'isten kezdeményezett szexet. Ölelést, homlokpuszit nap mint nap kapok, és nyilván adok is.

Beszélgetni nem nagyon beszélgetünk kettesben, ő játszik, én sorozatot nézek. Van hogy együtt filmezünk akkor sem egymáson van a hangsúly hanem a filmen. Ha kártyázunk vagy főzünk együtt akkor meg alig szólunk egymáshoz. Ez régebben nem volt baj, meg én sem vagyok idióta, nagyon sok témáról tudok beszélgetni

Mi lehet a baj? Mit csináljak azon kívül, hogy elmondom neki? (Azt már megtettem)

Milyen szögből vizsgáljam meg a problémát?



2020. ápr. 16. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem friendzoneolás, egyszerűen csak megunt téged
2020. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, amikor elmondtad neki?
2020. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a covid oldalát érdemes vizsgálni, én pl nagyon jól elvagyok most is, de pár napja sz..ok mindenre, amiért már mindenkitől kaptam hideget, meleget, de továbbra sem érdekel. Már az se hogy helyesen írok-e.:) Sőt az se, hogy a párom friendzone-ol szakít vagy kinyírja a kutyámat... szóval van ennek ilyen olvasata. Ez a helyzet az erős idegrendszerű embereket is megviseli. Mondjuk még az sem vagyok.
2020. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Update: szakítottunk mert megunt/soha nem is volt szerelmes hanem valószínűleg felnézett rám meg szeretett bizonyos dolgok miatt, de nem vonzódott hozzám sosem. Köszönöm a válaszokat
2020. júl. 8. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!