Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 28 éves nő nem érzi úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves nő nem érzi úgy hogy a saját idejét vesztegeti egy 24 éves pasival?

Figyelt kérdés
Szerintem 4 év a nő javára elég durva különbség. Mégis mikor akar gyereket? A srác elvileg még 3-4 évig biztosan nem, meg az egzisztenciális alapok sincsenek meg. A lány az én exem, én 32 éves vagyok, albérletben élek és elég jól elvoltunk a csajszival amíg ez a csávó meg nem jelent. Számomra érthetetlen, hogy mégis mit eszik rajta, minden hétvégén együtt vannak, hétközben nem is találkoznak mert 70 km-re lakik a srác. 28 éves nőként van értelme belemenni egy 4 évvel fiatalabb pasival távkapcsolatba? Csak szerintem ostobaság?
2020. febr. 23. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Hat erre majd par ev mulva rajon amikor meg mindig nincs gyerek es a csavo csak hitegeti. Amugy szerintem is idopocsekolas, a biologiai ora ketyeg...
2020. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
90%

Szerintem az az ostobaság, hogy ennyit rugózol rajta.

Legyél nagyfiú végre, írd le a veszteségeket, és hagyd alakulni a dolgokat.

2020. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Keserű a szakítás, én elhiszem, de lehetőleg ne az ő kapcsolatukon kattogj és elemezd, hanem magaddal foglalkozz.
2020. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

"A lány az én exem, én 32 éves vagyok, albérletben élek és elég jól elvoltunk a csajszival amíg ez a csávó meg nem jelent."


Na ez az!


28 éves NŐ, nem lány, NŐ!!! Nem "ellenni" akar egy albérletes, 30+-os palival, hanem gyűrűt, puját, lakást,...


A 70km.-sok... sok lehet, ha nincs kocsi és szabadidő.

De ugye lehet költözni.

2020. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg rossz választás fiatalabb férfivel összejönni. Előbb-utóbb le fog lépni.
2020. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem 3 évvel volt fiatalabb, és 7 évig voltunk együtt. A férjem 2 évvel fiatalabb. Van gyerekem is, úgyhogy nem maradtam le semmiről. Vannak ismerőseim, akik, 36-38 évesen szültek. Köztük anyukám is. Nem minden nőnek az az életcélja, hogy 20-on évesen szüljön. Lehet, hogy gyereket sem akar.
2020. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg rossz választás fiatalabb férfivel összejönni. Előbb-utóbb le fog lépni."


A kérdező meg fiatalabb csajjal jött össze. Le is lépett a csaj. :)

2020. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mit foglalkozol vele? Nem a te dolgod az se ha fejre áll...
2020. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Látom savanyú a szőlő.

Édesanyám 29 évesen szült engem, 30 évesen a húgomat és 35 évesen az öcsémet. Semmilyen komplikáció nem akadt, mind egészségesek vagyunk és őt se viselte meg különösebben. Sőt, lehet nem is akarnak gyereket.

Négy év ebben a korban semmi. Abban a srácban az van meg, amire az exed vágyott és tőled nem kapta meg. "Elég jól" elvoltatok? Nem meglepő, hogy tovább lépett.

2020. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Es ha 3-4 evig nem akar gyereket, akkor mi van? A nonek 32 evesen boven lehet meg gyereke, ha csak 8 ev mulva akarna a srac gyereket, akkor is raerne meg a no is. Az is lehet, hogy 1-2 ev mulva meggondolja magat a srac is, es ugy gondolja, keszen allnak a csaladra. Nem tok mindegy? Szerintem nem idopocsekolas es elhanyagolhato a korkulonbseg minden szempontbol.
2020. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!