Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a párom újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a párom újra egyenlő fél ként tekintsen rám?

Figyelt kérdés

A felvázolandó probléma ott kezdődött, hogy mikor körvonalazódni kezdett a gazdasági vállság (ugye a járvány miatt), a cégtől elbocsájtottak, létszámleépítés miatt. Szóval most a férjem keres egyedül a családban! Mivel van egy hamarosan 10 éves lányunk, most “teljes állású anyaként” dolgozom. És a tanító néni is én vagyok otthon, a digitális oktatás miatt. Most a párom munkája is stresszesebb sokszor ideges mikor haza ér, többet szokott cigizni, meg van hogy este egy sört is megiszik. Semmi gondom nincs is ezzel. Viszont a helyzet óta többet veszekedünk, és a vita hevében van hogy kezet emel rám, de sosem üt meg, és mikor lehiggadt akkor mindig bocsánatot kér, és ölelget meg csókolgat hogy nem akarta. Már a lányunk is kérdezte egyszer tőlem mikor kettesben voltunk hogy mi baja van apunak, mondtam neki hogy csak ideges. Viszont most a férjem akar otthon mindent irányítani, megmondani hogy mit és hogyan kéne csinálnom. A szex sem olyan már, sokkal kevésbé figyel rám, és van hogy fel sem tud annyira izgulni (betudom a stressznek és nem problémázom) de már 14 éve vagyunk együtt 11 éve vagyunk házasok, és sosem volt még velem ilyen. Valakinek van valami megoldási ötlete? 32N

Bocsánat, ha vannak hibák, siettem! Előre köszönöm!



2020. ápr. 16. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Puja + 14 éves kapcsolat, abból 11 házasság, + stresszes meló.


Ezen csak akkor/úgy tudsz változtatni, hogy nyersz a lottón.

2020. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Csapj az asztalra és mondd el neki, amit leírtál: hogy te csinálsz mindent otthon plusz a gyereket is tanítod.

HA nem állítod le még most, akkor egyre rosszabb lesz.


NEKEM az sem lenne rendben, hogy a párod most, hogy kevesebb a család jövedelme, elkezd több pénzt adni ki cigire, meg emellett még az alkoholra is szépen rászokik.

AZ meg, hogy téged fenyeget, végképp kiverné nálam a biztosítékot, csak idö kérdése, amikor ütni is fog.

Az meg, hogy utána hízeleg, a bántalmazó kapcsolatokra nagyon erösen jellemzö!

2020. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
És mi lesz, ha egyszer még nem idegesebb lesz? Megver? Mondanam, hogy az ilyet ott lell hagyni de nyilván nem egyszerű (pláne most) meg nem látunk bele a hétköznapjaitokba, nem ismerünk titeket. De ez akkor is ijesztő hogy így viselkedik. Próbálj meg vele nyugodtan leulni beszélni, hogy ez így nem mehet tovább.
2020. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Lehet hogy az én feleségem is egy időre elveszíti a munkáját. Akkor az én dolgom eltartani a családot. Stressz? Van. Na de én biztos nem tetézném azzal, hogy otthon csinálnám a balhét. Sőt, honorálnám a fáradozásait hogy a gyerekkel van, hogy viszi a háztartást.


Aki a férjén/feleségén vezeti le az indulatait az egy áruló ember! Vigyázz, mert az ember igazi arca a bajban ismerszik meg!


Kérdező... most megismered a férjed. Ha engem kérdezel, akkor nekem ő egy gyenge ember, nem társ. Te is csak félelmedben fekszel le vele, el sem tudom képzelni hogy ilyen felállásban hogyan lehet. Kénytelen is vagy, mert szerintem ha nem elégítenéd ki, meg is verne.


Ilyen férfi nem érdemel családot, sem feleséget. Az irányítás mániájával is a saját gyengeségét akarja palástolni. Sajnálom, de nálam itt vége is lenne.

2020. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ne veszekedj vele.
2020. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

De hát AMÚGY OLYAN RENDES.


Ha egy férfi megerőszakolt egy nőt, és addig erőszakolta a farkát a fenekére, amíg felszakadt a végbele, ő is OLYAN RENDES. Mert hogy százas szögeket nem vert a gerincébe. Meg csak most az egyszer,csak most tett ilyet. Meg AMÚGY OLYAN RENDES. Meg utána megölelte, meg mondta hogy nem akarta, csak véletlenül csinálta.


Mindig lehet szépíteni, de ha túl későn látod be az igazságot, azzal a gyerekednek ártassz.

2020. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Ismerni kellene a veszekedés okát is, mivel eddig a feleség oldaláról ismert a történet, ami a vérfeministáknak remek csámcsognivaló, meg tippadó.


Nálam is volt, hogy félidegroncs állapotban hazamentem, kis barátnő meg szépen elvonult, én meg puffogtam egymagamban, mivel ő nem volt kiváncsi rá.

Egész nap nézte a tv-t, meg barinőzött.

Ráadásul én vásároltam be, amiből rendre elrontott minden ételt.

Hazamentem, ehettem az odaégetett pörköltet...


De persze, a feministáknak ilyenkor is egy békéslelkű férfijú kellene, aki lenyel minden hasonló szrt.


Hát persze. Addig álljatok fél lábon.

2020. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, normális ember nem tetőzi a bajt azzal, hogy még otthon is feszültséget szít. Ez csak oda vezethet, hogy teljesen elromlik a kapcsolatotok. Vagyis le kell vele ülnöd beszélni amikor épp normális és ezeket mwgbeszelni. Be kell látnia, hogy önkontrollt kell gyakorolnia mert nem lesz jó vége. Ha nem képes rá akkor viszont neked kell lépned. Mármint elhagyni, elválni mert ez tényleg egyszer oda jut, hogy elrepül a keze. Ezt nem feltétlen kell megvárni csak ha akarod. Tudod megeshet, hogy az ember olyat tesz ami nem való és azután megbánja de akkor máskor odafigyel. Nálatok pedig hiába kér bocsánatot legközelebb újra ez van, aztán megint a bocsánat kérés és így tovább körbe körbe.

Szóval azt mondom ne hagyd. Tudom nem könnyű helyzet főleg elkoltozni stb de ha nem is teszed meg rögtön ajánlom kezdj rajta gondolkodni mert ha beköszön az a pillanat akkor legyen valami terved. Sajnos jobbat nem tudok tanácsolni.

2020. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 1Léna ***** válasza:

Nem könnyű helyzet.

A járvány kellőképpen megzavarta a családi életeteket.

Nagyon fontos lenne, hogy mély beszélgetést kezdeményezz! Nem csak a gyereknek van szüksége Rád, hanem a férjednek is. Vigyázz a helyes arányok megtartására! Ez a kettőtök problémája együtt kell megoldást találnotok rá. ki kell deríteni, hogy mi a valós oka a megváltozott viselkedésének?

Témajavaslatok: Mit gondol arról, hogy munkanélküli vagy? Felborítja-e ez a helyzet a létfenntartásotokat? Hova tudnál elhelyezkedni? Hogyan oldjátok meg a gyerek tanulását? Fél-e a vírus fertőzéstől? Zavarja-e, hogy Te otthon vagy amíg Neki dolgoznia kell? Feszült légkör van-e a munkahelyén? stb.

Ha megerősödik az odafigyelésetek egymásra, tisztázódnak a félreértések, újra közösen egy cél felé haladtok, akkor rendeződik a szex is.

2020. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!