Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szeret vagy csak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret vagy csak jó színész?

Figyelt kérdés

Nemtudom a komplett problémámat megfogalmazni egy kérdésben.

A barátommal lassan másfél éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Nekem nincs önbizalmam. Hamar összejöttünk szinte közvetlen azután hogy szakitottak az exével. Beszélgettek is meg lajkolgatta a képeit meg már az én képem is fennt volt és még mindig nem szedte le az exéről a képet instáról. Meg persze más nők képeit is lájkolgatta.

Ez körülbelül 7hónapig ment így, mindeközben nagyon jó volt a kapcsolatunk ezen kívül szóval nem akartam szakítani meg nekem ő az első.

Azóta nem tudtam neki megbocsájtani, már nincs ilyen probléma egy ideje de valahogy én még mindig érzem ezt a csalodottságot és nem múlik

Én reagálom túl? mit csináljak?



2020. ápr. 18. 12:02
 1/10 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem

én 18L

ő 20F

2020. ápr. 18. 12:03
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Azt írod, hogy 7 hónappal a szakítása után abbahagyta a nosztalgiázást az exe után és más nők lajkolását is.

Bizonyára most már csak veled foglalkozik. Amíg nem győződsz meg ennek ellenkezőjéről, addig ne jártasd a fantáziádat, mert sosem leszel boldog mellette, de ő sem melletted, mert biztos, hogy látni fogja a féltékenységed.

Ffi.

2020. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Így jár az, aki olyan személlyel kezd kapcsolatot, ki még nem zárta le az előzőt. Már lezárta (lezárta?), de te meg most kezdesz el hisztizni. Ne rá haragudj, meg kezd el játszani a sértődős kiralykisasszonyt, amikor már biztosabban érzed a helyed, előbb kellett volna, de akkor meg nem mertél, orultel, h veled van. Örülj most is, pénztár utáni reklamációnak nincs értelme.
2020. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe.
2020. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát igen teljesen igazatok van

De mégis mikor fognak elmulni ezek az érzések?

2020. ápr. 18. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet soha, mert túl nagy árat kellett fizetned érte, a saját onbecsulesed. Magadnak kell megbocsajtanod, es közben ertekelned a szerelmed, mindazt amit megtesz erted/ertetek, es bizalmat szavazni neki. Ha ezek után mégis vmi rosszat érzel es tapasztalsz, akkor meg kilépni a kapcsolatból.
2020. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Úristen, beszélget valakivel és képeket lájkolgat? Összedől a világ...
2020. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a problémád. Én sem szedtem le a régi képeket.
2020. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor múlnak el ezek az érzéseid, amikor meggyőzöd magad arról, hogy most már csak veled van és téged boldogít.

Amíg kételkedsz benne, amíg féltékenykedsz, addig főleg magadat, de alighanem a párodat is emészted.

2020. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már nincs ilyen probléma, hogy más nők képeit lájkolja örülj neki mert azt jelenti, hogy téged szeret ami volt az a múlté.
2020. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!