Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez kihasználás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kihasználás?

Figyelt kérdés
Egy éve megismerkedtem a kedvenc színészemmel. Itt játszik a helyi színházban, nem igazán híres, de én nagyra tartom. Beszélgettünk még utána párszor üzenetben, de nem vagyunk valami közeli ismerősök. Kb egy hónapja kértem tőle jegyet egy koncertjére, nem ingyen szerettem volna, de végül ingyen kaptam, elintézte nekem. Most azon gondolkodok már egy ideje, hogy színész szeretnék lenni, viszont mivel nem vágnék bele háttérinfó nélkül, gondoltam, kérnék tőle tanácsot, véleményt ezzel kapcsolatban. Viszont nem szeretném, ha úgy érezné, kihasználom vagy ilyesmi, mert már a múltkor is kértem segítséget tőle és alapból meg már vagy fél éve nem beszéltünk előtte. Mit gondoltok erről?

2019. ápr. 13. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
S eat a kérdést miért ide tetted fel?
2019. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Átírom a kategóriát, nem vettem észre, hogy ide sikerült :D
2019. ápr. 13. 19:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Átírnám, ha tudnám, de nem tudom, szóval bocsi a rossz kategóriáért, de a kérdés attól még áll :)
2019. ápr. 13. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél évente, akkor írsz rá amikor éppen szükséged van valamire. Ez a definíciója a kihasználásnak...
2019. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nyugodtan meg lehet vele beszélni, ha segít akkor nem kihasználás. Kit tudnál megkérdezni? Kiben bízhatnál? Ilyenért pénzt úgysem lehet adni lehet lesz lehetőséged neked is adni neki valamit ha szüksége lesz rá Ezt én úgy hívom, hogy kölcsönös előnyökön alapuló kapcsolat. Elég sok ilyen van
2019. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresd akkor is, amikor épp nincs rá szükséged. Szóval pl miután segített, utána random írj rá csak úgy.
2019. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!