Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom mar nem szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy ideje problemam van a parkapcsolatommal. Negy eve vagyunk egyutt, de kb fel eve redukalodik az intimitas koztunk, mara mar akkor is morog, ha megsimogatom vagy meg akarom olelni. Ez aprosagnak tunhet, de pl husvetra sem kaptam tole egy csokit se meg semmit, a negy eves evfordulonkra sem (tolem kapott mindket alkalomkor). Nem tudom, mi tortenhetett, de nem szeret egy agyban sem aludni velem (sokat forgolodom meg horkolok, oke ezt meg tudom erteni). De korabban tok sokszor csak ugy spontan is osszebujtunk, most mar az sem... lefekvesnel sokszor nem var meg, amikor en agyba jovok, sokszor mar morog hogy almos, es nem akar mar se beszelgetni, se osszebujni. Probaltam korabban agyba menni, de az sem valtoztat a dolgon. Egy kezemen meg tudom szamolni lassan, mennyiszer jon el velem setalni vagy kirandulni (nagyon szeretek bicikli turakat csinalni). Arra hivatkozik, hogy en tul nagy tavokat megyek es neki faj mindene. Folyamatosan morog, semmi nem jo amit csinalok, ugy erzem hogy zavarja a jelenletem is. Probaltam ezeket a tudtara adni, de csak hummog, vagy meg megbis sertodik, es a vegen nekem kell mennem utana. Szeretem, szerettem ot, de mar nagyon kezdek belefaradni. Szerintetek mentheto, vagy mit lehetne tenni...?


Es most jon a plane, altalaban forditva szokott lenni, de o a lany es en a fiu. 35/30 evesek vagyunk (en vagyok a fiatalabb).


Ugy erzem, nem vagyok szeretve, bezarva nem tudok elni es lassan meghalok belulrol...


30/F



2020. ápr. 20. 09:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 Akkor írjál ide máskor is (ha ez kell hozzá). :)
2020. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!