Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szinte soha nem dicsér meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte soha nem dicsér meg a párom, nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyunk együtt. Dicséret alatt nem állandó nyáladzást értek, csak ilyeneket hogy pl csinos vagy, vagy büszke vagyok rád akármi (ha meg nem így gondolja minek van velem?).

Egyébként lehet rá számítani meg jó vele, de néha azt gondolom csak elvan velem, vagy szeret de nem szerelmes. És már azon agyalok jobb lenne szakítani ha neki ezek annyira nem fontosak.



2020. ápr. 3. 06:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelezted már neki hogy jólesik ha hangot ad ennek vagy annak❓
2020. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát így komolyabban még nem ültem le vele erről beszélni. (De le fogok a napokban, mert ez így nem fog működni részemről ha így marad). Olyan volt, hogy mondtam hogy neha úgy érzem nem szeret csak elvan velem, akkor fel volt háborodva hogy én miért feltetelezek róla ilyet. Tényleg ha van valami számíthatok rá meg segít kérés nélkül valszeg nála ez jelenti hogy szeret. De a szobeli visszajelzes is szerintem nagyon fontos .. Nekem legalábbis. Mikor együtt vagyunk akkor foglalkozik velem meg nem érzem hogy elhanyagolna de ez amit leirtam zavar. Eddig elmondottak alapján gyerekkoraban sem volt naluk szokás a dicseret stb lehet amiatt van hogy neki sem fontos. De bennem van mindig, hogy lehet csak az az oka hogy nem is szeret igazán. Én szoktam egyébként dicsérni szóban, meg megkoszonni ha segít valamiben stb.
2020. ápr. 3. 08:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért lenne jó pár vélemény vagy tapasztalat, mert az eddigi kapcsolataimban soha nem volt ilyen jellegű probléma. Pláne nem az elején...
2020. ápr. 3. 08:08
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

NEm mindenki - söt a férfiak többsége - nem említ meg folyamatosan olyasmit, ami megszokott, természetes számára, pl. hogy csinosan vagy felöltözve, mert neki ez a normál állapot.

Büszkének meg csak akkor kellene lennie, ha valaki különleges dolgot teszel, nem pedig a mindennapos esetekben.

Ettöl még szeret, csak nem az a bókolgatós tipus.


De ha NEKED ennyire fontos lenne, hogy állandóan dicsérgessen, akkor egyrészt az önértékeléseddel, änbizalmaddal vannak komoly problémák, másrészt meg ha emiatt szakítani akarsz, akkor tényleg beteg vagy!

2020. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen érthető a problémád! A szóbeli dicséret nagyon fontos, ettől érzi igazán nőnek magát egy nő. Ha a férfi ragyogtatja és kifejezi mennyire büszke, hogy az övé. Ha ez nincs, akkor az állandó kritizálás megy a nő részéről, amit a férfi támadásként él még, ha erzelmileg éretlen. A vége sajnos ezeknek szakítás általában. Persze, ha a férfi képes megérteni a női lelket és igényeket, akkor változtatni is tud! Reméljük így tesz a párod is.
2020. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem feltétlen jelenti azt, hogy nem szeret, lehet,csak nem olyan típus, és nem is feltétlen kell kierőszakolni belőle az ilyesmit. Ha valamiért intéz hozzá pár jó szót, megemlítheted neki hogy milyen jól esik, ha megdicsér. Abból érteni fogja, és sokkal pozitívabb élmény lesz a beszélgetés, mintha leülnél vele váratlanul, és elővennéd, hogy "miért nem dicsérgetsz sose??".


Viszont ha tényleg soha nincs hozzád egy jó szava sem, az tényleg lelombozó és én elgondolkoznék azon, hogy miért esik nehezére pár jó szót kinyögni.

2020. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy latom nem ment át a válaszom :/

Na szóval, az 5-ös kommentelo teljesen jol leirta a helyzetet...

6-os: hat kieroszakolni en sem akarnam, annak tenyleg semmi ertelme. Mas problema nem lenne, de nekem ez igy nagyon rosszul esik, nem erzem hogy fontos vagyok neki.Szobeli visszajelzes nagyon sokat szamit (nyilvan ha tettek nincsenek mogotte akkor nem er semmit, azt en is tudom)..

2020. ápr. 3. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez nembiztos hogy így van! Én rendszeresen dícsérem a feleségem, pedig nem is szeretem és nem is igaz, amiket mondok neki. Csak a csalàdi béke kedvéért dicsérem, látom hogy jól esik neki.
2020. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Engem kifejezetten zavarna, ha gyakran dícsérgetne, teljesen más a szeretetnyelvem, szerencsére neki is. Nekem egyáltalán nem fontos a szóbeli visszajelzés és őszintén szólva nem is értem azokat, akiknek igen, de ha normálisan, vádaskodás nélkül jelezné felém, hogy erre igénye lenne, akkor odafigyelnék rá. Beszéld meg vele, ha ez neked ennyire fontos, senki sem gondolatolvasó. Ha normális módon hozod fel, a saját érzelmeidre téve a hangsúlyt (nem pedig hozzávágod, hogy te sose dicsérsz, nem is szeretsz, stb.), elmondod neki, hogy ez téged hogyan érint, az még nem kierőszakolás.
2020. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos valaszaitokat!! Tök jó látni, hogy nem mindig beszólogatás a vége, ha kiir egy kerdest az ember :D
2020. ápr. 3. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!