Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelitek, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek, hogy a párotok soha sem fog megváltozni? Sikerült megszokni, vagy végül inkább kiléptetek a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Párommal alapvetően 2 dolgon szoktunk vitázni az egyik , hogy kicsit lustácska a másik, hogy füvezik.

A lustasága kezelhető, mivel ha megkérem segít, de így is a házimunka legfőbb részét én csinálom, bár ahogy

ő szokta mondani, nem kért rá, hogy egész nap takarítsak így végülis igaza van, az az én bajom ha szeretem ha rend van.(talán túlzásba is viszem néha az igaz)

A másik , hogy mostanában minden nap mondogatom neki, hogy szokjon le a fűről.

Babát tervezünk, és már 10. hónapja sikertelenül.

Én már mindenre gondoltam, arra is hogy talán épp ezért nem jön össze, mert szívja azt a mérget illetve mert

szinte egész nap fekszik.

Néha ráveszem, hogy menjünk el sétálni kicsit a közeli erdőbe, de látom rajta hogy nem élvezi.

Amint hazaérünk visszafekszik a gép elé és ismét előkerül a cigi, amibe csak bele bele szivogat néha.

A házimunkával én nem gondolom, hogy eltúloznám ha néha megkérem, hogy segítsen mert nem kérek sokat.

Általában annyit , hogy mosogasson el vagy hogy söpörjön fel.

A cigivel most már minden nap idegesítem, megértem hogy zavarja , de most mit tegyek? Volt idő amikor nem mondogattam neki, akkor sem változott semmi.

Sokszor azt érzem, hogy igaza van mert hazajön , itt egy hárpia aki folyton csak idegesíti, meg piszkálja( most az tök mindegy, hogy jogos e vagy sem)

persze , hogy csak nyugalmat szeretne, viszont én meg itt vagyok tanácstalanul, hogy most mit tegyek?

Szokjak hozzá?

Közben látom, hogy a gyakori haverokkal való kocsmázgatásról és a dohányzásról már leszokott , szóval tényleg igyekszik.

A dohányzásról elég hamar, viszont ugye valószínűleg ezért is olyan nehéz erről a kis füvezésről leszoknia , mert ugye talán a dohány hiányzik neki.

Nem értek hozzá.

Ne úgy képzeljétek el, hogy sokat szív, inkább gyakran egy-egy slukkokat a nap folyamán.

Azt is utálom, hogy mindenhol hamu van, az ajtók közelében meg a konyhában ahol csinálja.

Áh ..szóval nem tudom mit tegyek.

Sajnálom is őt, annak ellenére, hogy sokszor látom, hogy én folyton teszek-veszek , csinálgatok valamit, főzőcsöcskézek , takarítok stb stb

amíg ő játszik viszont ő ilyen szeret lazulni és nem várhatom el, hogy ő más legyen, amikor gondolom mindig is ilyen volt.

A fű meg, max reménykedhetek benne, hogy nem ez miatt nem jön össze a baba, és hogy ha összejön akkor majd talán lerakja.

Reménykedhetek abban is, hogy majd megszereti a kirándulást , és nem azt kell éreznem hogy na most rábeszéltem eljön velem, hanem magától mondja.

Engem gyerekkoromban rengeteget vittek a természetbe, kirándulni és hát én is így szeretném nevelni majd a gyermekeimet vagy gyermekemet ha lesz egyszer.

Ő szeret inkább itthon lenni, gépezni, elflesselget rajta.

Szóval ezekben az alapvető dolgokban különbözőek vagyunk és félek, hogy ez majd később válláshoz fog vezetni.

Aki hasonló cipőben járt , hogy döntött végül?

Megszokta vagy végül megszökött?

Kérem akik a füvezést heroinozásnak tekintik kíméljenek meg a válaszoktól.


2020. ápr. 21. 09:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

"Babát tervezünk,"


Idáig olvastam. Minden nyomorúságot megérdemelsz, ami rád vár.

2020. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

Az írásodból lerí, hogy , hogy is mondjam szépen, nem , tudod mit? Nem mondom szépen, buta vagy! Nagyon. Képes lennél világrahozni egy életet, akinek egy füves gyökér apja van.

Gratulálok, semmi sem fog változni, a drogot sosem fogja lerakni. Kímélj meg ilyen szülőktől egy születendő gyereket, légyszives -.-

2020. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűen.

Megnezem hogy mi zavar benne. Ha el tudom fogadni, akkor bennemaradok a kapcsolatban, ha nem, akkor kilépek.

Nekem is volt már olyan, akit kedveltem, el tudtam volna vele képzelni bármit, de nem jött be az életmódja, voltak függőségei, nem sportolt, stb.

Az ilyennel vagy szakítasz, vagy ahogy az első mondta, megérdemled amit kapsz.

Csak azt ne kezdd el hogy "miattam meg fog változni, mindig van remény".

2020. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj Kérdező, de te nem vagy normális. Babát tervezel egy függővel? Egy drogossal? Bocs, de szóhoz sem jutok...

Mivel mosta át az agyadat? Nem ő kérte, hogy takarítsál...hát ez kész.

Nagyon gyorsan hagyd ott, ha jót akarsz magadnak. Ha nem, akkor maradj mellette, nekünk mindegy.


De egyet tanulj meg! Egy felnőtt embert nemigen lehet megváltoztatni.


33N

2020. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Mi van veletek nők? Megőrültetek? Ennyi szánalmas balekot, akiket csecsemőként neveltek. Rengeteg ilyen kérdést olvasok és felbosszant.

Nekem egy kérdésem lenne: te hogy szoktál ismerkedni? Vagyis két kérdés: Ismerkedés során ezek miért nem derültek ki?

Füves emberrel gyereket tervezni? S most nem a bükki füvesemberről van szó, te is tudod.

2020. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

"Babát tervezünk, és már 10. hónapja sikertelenül."


Örülj neki. Szedd a cuccod és menekülj. Egy ilyen embertől akarsz gyereket?

2020. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Na pontosan ezért össze sem jövök már olyannal, akit nem tartok elsőre is mindennel együtt jónak. A legnagyobb hülyeség az, hogy megváltoztathatod. A francokat, válogatni kell inkább, nem azt remélni, hogy megváltozik.
2020. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%

Mindent megérdemelsz, és remélem el fogják venni a babát tőletek. Te sem vagy szülőnek való!

Mennyi rendes hapek rohangál az utcán, ti meg ennyi nyomoronccal vagytok együtt, esküszöm élvezitek.

Nőként mondom, nem vagy nő, hanem egy házicseléd.

2020. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
Az előttem szólóak gyönyörűen leírták: nem segít otthon szinte semmi, ha meg szólsz, akkor a végén elhiteti veled, hogy te érzed magad rosszul. Füvezik, régen kocsmázott meg dohányzott is... csoda, hogy nem jön össze a gyerek.
2020. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Gyereket terveztek, de azon gondolkodsz, hogy talán ott kéne őt hagynod... Ugye te is érzed, hogy valami nagyon nem kerek. Egy közös gyerek által (jó esetben) örökre összefonódik két ember élete. Épp ezért kell azt jól meggondolni, hogy kivel vállalsz gyereket. Másrészt a párod szemmel láthatóan éretlen még arra a szerepre, amit neki szánsz. A fű - ha tetszik neked, ha nem - kábítószer, és nem véletlenül nem legális. Könnyűdrog, de drog. És ugye azt belátod, hogy a párod már más kategória, mint aki hónapokig őrizget otthon egy jointot, hogy egy különleges estén aztán elszívja, akár valakivel kettesben. Nem alkalmas családapának.
2020. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!