Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek akkor, ha a párotok egy veszekedés utan egyből facebookon jelölget lányokat és azt sem kétlem hogy beszélget is!?

Figyelt kérdés

Ez már nem egyszer fordult elő, mindig békülés volt a vége és elnyomtam magamban ezt a dolgot pedig mindig nagyon rosszul esett.


Ti ezt hogyan reagálnátok le?


2020. ápr. 21. 12:36
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%

Megérdemled. Én mindig azt mondom, nincs olyan hogy valaki vagy csak ekkor viselkedik így vagy úgy. Ezt a magadfajta jellemtelen nők pofázzák bele.

Egy pasi vagy normális, vagy egy ilyen undok görcs.

Összevesztek, megy online csajozni, de nem hiszem hogy amikor nem veszekedtek, akkor normális alak lenne, olyan, akit én pl el tudnék viselni. Egy ilyen mindig minden módon pronyó.

2020. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám, de te nem fogod. Mi akkor a kérdés valójában?
2020. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3gywzer mondja, egyszer hazamennek a cuccaimert, és hallgatnak rá.

Többet nem látna. Ennyi.

Nem kell ezt tulragozni.

2020. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagynám
2020. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is otthagynám. Nem kéne egy óvodás.
2020. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod te azt, hogy mit csinál a fécen?.

De ha így van, akkor gyakorolja a szakítás utáni helyzetét.nem mondom, hogy arra készül, de annyit nem érsz neki, hogy veszekedés nélkül,normálisan próbálja megoldani a problémáitokat.


De ha ennyit veszekedtek, akkor mire való az egész?

2020. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!