Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, hogy bejelöltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy bejelöltem facebookon a leendő sógoromat?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja együtt vagyunk barátnőmmel. Tegnap voltunk bátyjáéknál, és nagyon jól összebratyiztunk.

Ma bejelöltem a bátyát facebookon, és ezen teljesen kiakadt.

Nem értem miért problémázik ezen.


Azt mondta, hogy ezt meg kellett volna kérdeznem tőle vagy a bátyjától.

(A bátyja egyébként egyből visszajelölt.)


Van ötletetek, hogy mi lehet a problémája a barátnőmnek?



2019. szept. 16. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Két hónap nem olyan hosszú idő, hogy le kelljen bratyizni a családdal. Mondjuk nem értem, akkor meg minek mutatott be. Talán nem olyan biztos még a kapcsolatotokban, és attól fél, hogy ha szakításra kerül a sor, nem tud megszabadulni tőled, mert összehaverkodsz a tesójával.
2019. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezd meg tőle bmeg. Mi honnan tudjuk? Egyébként meg korai volt.
2019. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég fura,de kérdezd meg tőle,hogy miért zavarja.
2019. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs azzal amit csinaltal
2019. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Mert valaki tolakodásnak veszi. Mindenki maga szabja meg a határait kit enged a privát szférájába, nekik itt a határ másnak máshol. Van aki folyamatosan fb barátokot gyűjt, mindenkit válogatás nélkül bekövet, barátnak jelöl. Nem vagyunk egyformák.
2019. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
5# francnak mutatta be... Innentől kezdve hülyeség az egész
2019. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális viselkedés a részéről. Viszont a "leendő sógorom" kijelentés arra enged következtetni, hogy talán jogosan akadt ki, mert 2 hónap után elég bizarr esküvőre utalgatni.
2019. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"5# francnak mutatta be... Innentől kezdve hülyeség az egész "


Nem érted? Attól hogy valakit bemutatnak, nem biztos, hogy a másik is szeretné hogy én bejelöljem. Nem hülyeség.:) Sokan egyébként csak udvariasságból kedvesek amúgy is pl. családtag barátjaval, nem kell mögé gondolni barmit a kezdeti időszakban. Ugye 2 hónapos kapcsolatról beszélünk.


A barátnőm is bejelölte a magyar konzult a fb-on, mert abban az időben sokat volt együtt dolguk, mivel külföldön élünk mindannyian. A konzul nem viszonozta a jelölést, aki egyébként emberileg egy nagyon barátságos közvetlen támogató egyén, de nála is van egy határ, valszeg nem szerette volna ha több lenne köztük mint munkakapcsolat. Neki is el kellett magyarázni, hogy miért nem volt jó ötlet bejelölni. Ha persze magától ajánlja valaki fel az nyílván más, szimpátia lehet munkakapcsolatból is születtek baratsagok nem mondom, de a lényeg, ismétlem, hogy a másik határait ő jelöli ki nem te. A postást sem fogom bejelölni, mert ismerem...

2019. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:
47%

Egy hisztis pi....csa a barátnőd.


Ne foglalkozz vele.

2019. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Nincs ötletem 😃 ez valami női hoszti, amit valszeg párod maga sem ért.
2019. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!