Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti szoktatok beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szoktatok beszélni lányokkal chaten? Miért, mennyit?

Figyelt kérdés

Párom egyik kolléganőjével szokott beszélgetni chaten, múltkor belenéztem, kb csak munkával kapcsolatos, de néha küldözgetnek ilyen vicces képeket is meg poénkodnak is. Van mikor minden nap beszélnek munkaidőben, van mikor 3-4 napig semmi.

A nőnek van kapcsolata amúgy, semmiféle flörtölés jelét nem láttam, mégis zavar.


Ti hogy vagytok ezzel? Miért nem férfi kollégákkal beszélget?

21L


2020. ápr. 21. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Én szoktam :) Miért ne alapon

Nem feltétlenül flört

Lehetnek közös témák, vagy csak unalomból

2020. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Fb-n tartom a kapcsolatot nőismerősökkel is. Van barátnőm, de ettől nem vonulok magánzárkába még. Asszony tudja, h nekem ő kell és nincs is gond ilyen téren. Nem is ajánlom, h legyen.
2020. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a válaszaitokat nem én pontoztam le! köszi, hogy írtatok amúgy.
2020. ápr. 21. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem gáz amúgy, főleg, hogy nem is napi szintűek a beszélgetések, és nem írtad, hogy lennének más jelek.

Nekem is van kollégám akivel mémeket küldünk egymásnak meg hetente 1x-2x megkérdezi, hogy hogy vagyok, ha nem találkoztunk a munkahelyen.

Az is jelent valamit, hogy nem törölgeti a beszélgetéseket... Ha lenne valami nyilván archiválná hogy még véletlenül se lásd, hogy egyáltalán dumálnak, meg dugdosná a telefonját stb.

Nyugodj meg!


22/L

2020. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!