Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasit meglehet fogni gyerekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit meglehet fogni gyerekkel?

Figyelt kérdés
Csak spekuláció szinten!! Van egy 30as pasi ismerősöm, aki nem akar gyereket, de a barinője nagyon akarja, de nem is élnek együtt. Nekem van egy olyan érzésem hogy rá lesz húzva hamarosan a vizes lepedő. (nem tudom tesz e gyerek ellen vagy sem, de persze ő gondja baja ha nem). Mint írtam spekuláció szinten érdekelnének a vélemények.
2020. ápr. 21. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tudod, milyen válaszok fognak érkezni. Minek provokálni?
2020. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Rengetegen maradtak együtt egy "becsúszott" gyermek miatt...
2020. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Igazi, jó házasság lesz ebből, ahol mindenki felhőtlenül boldog...
2020. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem, lesz egy közös gyerekük, és külön életük.
2020. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet gyerekkel megfogni. És a végén csak a gyerek szívja meg.
2020. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen ismerősöm hogy csak becsuszott a gyerek, nem éltek előtte együtt majd a gyerek miatt összekötöztek. De a pasi csalja a nőt és mondta hogy nem szereti a nőt nem is szerette de a gyereket imádja. Eközben kb mindenki tudja hogy csalja sőt a munkahelyén már meg is szóltak hogy állandóan flörtölget a nőkkel.Nem hiszem hogy ennek van így értelme.

Minek akarsz egy olyan pasit magadnak akinek te nem kellesz igazán? Úgy is boldogtalan leszel melette sőt még egy gyerekről is gondoskodnod kell nem lesz ebből egy boldog kapcsolat, egy gyereket ketten kell akarni.Majd ha meg kiábrándulsz a pasiból meg bánod az egészet és rá jössz mekkora hülye voltál de a gyereket már nem lehet vissza adni hogy mégsem kell.

2020. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hamarosan egyedülálló anya leszel.
2020. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Az a véleményem hogy egy nő magának akarja a gyereket azért hogy szerethesse, ne azért hogy megfogjon vele bárkit. Szerintem minden nő elsősorban csak magának szül. Mert a nők már csak ilyen hülyék hogy baba kell nekik!
2020. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is van egy pasim aki nem akar gyereket, de nem húz gumit én viszont nem szedek tabit mert azt mondta egy nőgyógyász egyszer hogy öreg vagyok és ha tovább szedem sose lesz gyerekem... Így kikapkodja, de szexelün azért kb 2 hetente.... Ha terhes leszek meg fogom tartani! És nem azért mert meg akarom fogni vele hanem azért mert nagyon vágyok egy babára és mert jó anyukája lennék!
2020. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 ez ultragáz.

24n

2020. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!