Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még itt valaki, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, akinek szerelmi bánata van?

Figyelt kérdés
Másokat is becsaptak/elhagytak/megcsaltak az utóbbi időben? Csak olyan jól esne ha tudnám, hogy nem csak nekem nem jön össze, nem csak bennem van a hiba, egyszerűen ilyen az élet...
2008. nov. 22. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van. Barátnőm hagyott el, fél év után, azzal az indokkal hogy már nem szerelmes. Hidd el nem benned van a hiba, ilyen az élet, és érni fog még minket pár pofára esés nők terén.
2008. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nekem is sajnos:( illetve csak félig meddig, mert nálam az a helyzet hogy látom rajta hogy akarná, csak nem történik semmi konkrétum:(
2008. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha én valaki vagyok, akkor igen. Lassan már egy hónapja vége az első kapcsolatomnak, de én még mindig szenvedek. Engem is dobtak, mert ő nem volt szerelmes. Ez van. Hidd el nem vagy egyedül.
2008. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az nekem is van..

Egy lehetetlen szerelem - van ennél rosszabb? :(

2008. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
van..
2008. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony, méghozzá 11 év után a legjobb bnőmért.

Szóval nyugi, nem vagy egyedül! Kitartás!

2008. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, szóval 11 év után hagyott el a (volt) legjobb bnőmért. Szétrepedt a szívem.......
2008. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nekem is fáj a szivem. Nem tudok mit tenni ezzel. Remélem egyszer majd elmúlik.
2008. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom minden szerelmi bánatos embernek tanácsolni, hogy sokkal könnyebb egy uj szerelemmel elfelejteni a régit. Hidjétek el. Ha már semmi esély nincs arra hogy ujra összejöjj a szerelmeddel akkor lépj tul, és keress mást! /első válaszado vagyok/
2008. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is! Egy lehetetlen szerelem! :'(
2008. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!