Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még itt valaki, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, akinek szerelmi bánata van?

Figyelt kérdés
Másokat is becsaptak/elhagytak/megcsaltak az utóbbi időben? Csak olyan jól esne ha tudnám, hogy nem csak nekem nem jön össze, nem csak bennem van a hiba, egyszerűen ilyen az élet...
2008. nov. 22. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szerelmi bánatom van, mert egy olyan valakivel vagyok aki sosem lehet igazán az enyém ! :(
2008. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van, kicsit több mint egy hónapja elhagyott a csajom! Pedig sokmindent megtettem érte, és mégis... Van itt jócsaj, 13-15 év közötti BP-en élő? MSN címeket kérek ide, rögtön felveszlek. Sportos izmos szép jó erős jóképű :P
2008. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Persze!

Egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel. 3 hónapja megmondta, hogy ő nem szerelmes belém. Nagyon szeret, de nem szerelmes. Nem hagytam el. Én az vagyok! 2 hónapja azt mondta, nem érti, hogy ezután hogy nem hagytam el őt, ha egyszer el is mondta. Én annyit mondtam neki, hogy mert én viszont túlságosan is az vagyok! Igen! Szerelmes vagyok, de boldog nem!

Ja, és mi együtt is élünk! Képzeld el, minden reggel ezzel a tudattal felkelni... Ezzel a tudattal lefeküdni! Borzalmas! De szerelmes vagyok!!! Talán túlságosan is... :(

2008. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

De én nem tudok más szerelmet keresni csak úgy hip-hop. Ráadásul én úgy érzem, hogy olyan férfi nincs más a világon.. szóval nehéz lenne mást keresni. :(

(Lehetetlen szerelmes)

2008. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok... szóval nemcsak az én helyzetem reménytelen. Persze azért sajnállak titeket is :( Ha valaki beszélgetni akarna, nyugodtan írjon mailt.
2008. nov. 23. 19:18
 16/16 anonim ***** válasza:
sajna szeretek valakit aki nem szeret mert többre tartja azt a ribi nőjét aki megcsalta!szenvedek lassan egy éve :(reménytelenül
2009. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!