Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak csak "arra" kellek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak csak "arra" kellek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk, 4 hete nem találkoztunk. Egy ideje már alig érdeklődik felőlem, ha beszélünk is,szinte csak szexuális dolgokról tud beszélni, ugy rendesen egyre ritkábban kommunikálunk. Azért mondja hogy szeret és hiányzok neki. Nem volt mindig ilyen, eddig semmi gond nem volt, de amiota nem találkoztunk, ez a helyzet, plusz azóta összevesztünk egy párszor. Lehet a távolság hozza ezt ki belőle? Vagy elvesztette az érdeklődését irántam?
2020. ápr. 22. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
A fene tudja. A távkapcsolat nem kapcsolat.
2020. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy a karanten miatt nem sok mindent csinál a nap folyamán ugy erzi nincs mit mondania. Vagy mondjuk pont hogy aggodik az eletkorulmenyei miatt es az jar az eszeben de nem akarja mondani. Nem ismerjuk a baratodat de en csak akkor boritanam ki a bilit ha biztos lennek benne h a masik tenyleg sz.rik ram. Ovatosan viszont lehez jelezni es megprobalni megbeszelni hogyan csinaljatok maskeppen
2020. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem jelent semmit, főleg ilyem ínséges időkben, de ezek szerint hiányzol neki..
2020. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még arra se. Hiszen nem talalkoztok..
2020. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már jobb, és csak túlreagáltam az egészet, tudom hogy nem csak arra kellek neki...sokáig nem találkoztunk, mindketten ingerültebbek, feszültebbek vagyunk, lehet rajta így jön ki. Mindegy, nem rágodok ezen.
2020. ápr. 24. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Már bocs, de hogy lehettek kapcsolatban ha egy hónapja feléd sem néz??
2020. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehéz a távkapcsolat, főleg kijárási korlátozás miatt, lehet hogy elég egyhangúan telnek a mindennapjai, nincs miről beszélnie. Ha eddig nem csak arra kellettél, ezután sem lesz ez másképp, csak a hiány ezt hozza ki belőle. Át kell vészelni, vagy lezárni a kapcsolatot (én sokat voltam abban, meg tudom érteni, nagyon nem hiányzik egy távkapcsolat)
2020. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
4 hetet kibír nélküled. Ez nem kapcsolat!
2020. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Utolsó!

Szerintem az az igazi kapcsolat ami ezt kibírja..

Az ismerőseim 90%-a a távolság miatt hagyta el a párját egyik napról a másikra..

Szerintem a távolság főleg ebben a helyzetben nem ok a szakításra.

Ilyen helyzetben az is megmutatkozik, hogy mennyire kitartóak..

Nem tudom, hogy a kérdező és párja közt hány km van, én és párom között 25km, de akkor sem találkoztunk már kb 6 hete..

Se ő se én nem megyünk sehova, nem akarjuk, hogy bármelyik családtagunk elkapja..

De az csak az ÉN véleményem, ne vedd kötekedésnek meg semmi ilyesminek, csak elmondtam az én véleményemet.

2020. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!