Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miert nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem kellek a baratomnak?

Figyelt kérdés
Odakba tudnam fogalalni ezt a tortenetet, de megprobalok rovid lenni. 19 eves vagyok, o 20. Egyutt vagyunk 2.5 eve es a szex mindig ia szar volt. Az elejen volt hogy annyira izgult hogy remegett, na meg azota is 2 perc a max amig birja (neha vannak kivetelek) es en sosem tudtam mellette elmenni. (A huvelyi elelvezesre gondolok) voltak olyan sracok akikkel olyan jo volt a szex h majdnem elajultam. De velem meg nemtudom. Semmi szenvedely nincs benne. Nyari szunet van, raerunk heti 1* dolgozik ,es megis legjobb esetben hetvegen1* szexelunk 2percben, altalaban meg elojatek sincs pedig az noknek szerintem eleg fontos, nem torodik velem. Millioszor felhoztam neki a temat minden hetvegen hajnalokig sirtam mellette es annyit mondott mindig hogy : nyugodjak meg, ez nem igaz, akar engem csak este mar faradt ( nem csinal semmit Xdddd) reggel meg amikor letamadtam meg aludni akart, meg szerinte hajnalban az emberek mar nem csinaljak stb. Es az nagyon fajt h mikor ot sirtam mellette orakig utana nem volt benne annyi h letamadjon mint bekulo szex es bebizonyitsa hogy ez nem igx van. Pedig mesztelenul fekudtem mellette. Kulsomrol annyit, hogy edzem, kerek, formas,nagy popsim van , melleim kozepes meret szerintem nem is deszka , nem is lufi, jo az alakom, most keszulok versenyezni foglalkozom a testemmel minden pasi bejelol,ramir,megmez az utcan, odaszol stb. Az arcom nagyon szep szerintem hosszu vilagosbarna-szoke hajam van,jo nem sorolom Xdd a lenyeg h mindig mondjak menjek szepsegversenyre de egyszeruen nem merek mert a baratom elveszi minden ombizalmam.! Egyszeruen nem ertem. Hetkoznap altalaban egy edzes alkalmaval talalkozunk aztan megyek haza es egesz nap egyedul vagyok. Hetvegen meg naluk alszok 1* merz a szulei mennek le a nyaralojulba. Egyebkent nyar van ,aztmondta majd lekoltozunk nyarra nyaraloba ott van mellette a strand, tok jo lenne , de nem ajanlotta fel pedig a szulei mindig megengedik h ottlegyunk. Tehat ha akarna akkor velem szeretne lenni tobbet nem ? Minden heten besokallok a hulyesegeitol es szakitani akarok ! O meg annyit mond h ne hisztizzek, nyugodjak meg, beszeljuk meg, szeret. Az nem lehet h megcsal mindig mondta h elso neki a huseg es undorodik a hutlen pasiktol raadasul egy lannyal nem beszel melletzem csak a haverjaival. De akkor miert csinalja ezz velem? mar semmi onbizalmam nincs !:( nekem egy olyan ferfi kell aki nokent kezel, megvan koztunk a szenvedely, letamad, hetente tobbszor stb . Sztem ezt nem kell ragoznom na :D a reszemrol a szenvedely miatta mulott el mert olyan mint egy szerencsetlen elkenyesztetett anyuci kiskedvence.

2015. júl. 17. 08:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsanata szoismetlesek miatt, telefonrol irtam es nem olvastam vissza.

meg annyit hogy elottem 2 baratnoje volt elvileg, ea elvileg lefekudt veluk, es 3 honaposak voltak kb. De errol nem szeret beszelni. A nevuket nagy nehezen elarulta mert kivancsi voltam:D

2015. júl. 17. 08:41
 2/8 anonim ***** válasza:

ő élvezi a szexet, akarja egyáltalán?

lehet, hogy valami pszichés dolog van a háttérben, vagy tényleg csak leszarja az egészet...


22F

2015. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de dobd.

Lany letedre nem kene toleralnod, hogy a szeretkezeseket letudja par perc alatt, ami nala csak annyibol allhat, hogy beledverje, ami benne van.

Sztem ez meg fajdalmas is neked, semmit sem elvezhetsz rajta.


Az elojatek igen fontos lenne pedig. Amikor egy fiu alaposan vegigpuszilgatja egy lany minden apro porcikajat, amig a lany el nem lazul.

2015. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 datass ***** válasza:

Uhh szegény tényleg nagyon szereted ezt a srácot hogy 2,5 év után elég neked a heti egy szex, amely így sem tart tovább 2 percnél...


Csak gondolkozz hosszú távra. Eltudod képzelni vele évtizedeken(!) át hogy mindig csak 2 perces "élvezetet" kapj?


Na ugye.


Ha partnered nem vevő arra hogy ez ellen tegyen valamit (mert igen lehet) akkor tégy magadnak egy szívességet és hagyd el őt,mert leírásod alapján nem csak a szexben nem egyeztek.


Minden nőnek kijár egy beleremegős hosszan tartó hüvely orgazmus ;)

2015. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szereted a srácot, át kellene beszélnetek ezt a dolgot, de kb. olyan mélységben, mintha egy szexuálpszichológussal beszélgetne. Vannak módszerek, amivel lehetne segíteni a helyzeten, ilyenekről ír a Multiorgazmusos férfi c. könyv pl. de én a helyedben megpróbálkoznék a tantrikus vonallal is (gyertyák, lágy zene, füstölők).


Ha nem szereted annyira a srácot, hogy megérje a befektetett energiát, vagy Ő nem akar dolgozni az eredményért, akkor viszont hagyd.

2015. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a leírás alapján úgy tűnik hogy a barátod még mindig nem oldódott fel melletted, talán kevésnek érzi hozzád magát, ha tényleg olyan jó csaj vagy akkor valószínű ez a gond, ezért nem mer normálisan szexelni sem, előjátéktól is ezért félhet. Van ilyen. De nem tudom ezzel mit lehet tenni igazából, talán szexuálpszichológus vagy ilyesmihez kéne elrángatnod. Ha kettesben nem tudjátok ezt megbeszélni rendesen akkor segítség kell. De a lényeg végül is hogy ne hisztizz tényleg, és ne sírj mert 99%-ban tuti hogy vele van valami gond, szóval ő érzi magát a legpocsékabbul hogy csak ennyire képes. De nem meri ezt bevallani... legalábbis én így gondolom. Valahogy szedd ki belőle hogy mi van vele, miért ilyen, soknak tart magához vagy mi van?
2015. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad, de azért felsoroltál magadtól annyi pozitív jelzőt, hogy tovább tartott elolvasni, mint ameddig bírja a pasid.

Hmm, érdekes.

Lehet, hogy pont ez a gond. Túl nagyok az igényeid, ő pedig emiatt folyton stresszel, és inkább a "fáradtságba" menekül a szex helyett.

Mellesleg, ha telefonról írok, akkor is figyelek a helyesírásra, szóismétlésre, szóval ez így elég érdekes.

Meg az e sok ikszdé... teljesen olyan, mintha éretlen lennél, és mindenen csak mosolyognál.

Ráadásul kiírod a kérdésed, és hogy neked milyen férfi kell, ha te már eldöntötted magadban, hogy mi kell, akkor miért vagy még vele? Akkor már rég nem számít a mi véleményünk, ez egy halott kapcsolat, mert elméletben már te is máshol jársz, túl a srácon.

2015. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, kérdező. A barátod egy fatökű, de még arra sem képes, hogy egyáltalán az előjáték fontosságát felismerje. Ez a te életed, és nem élheted le örök kielégületlenségben. Tudom, most azt hiszed, szerelmes vagy, pedig lótüdőt vagy. Hamarosan csak csodálkozol magadon, hogyan is tudtál ennyi időt elpocsékolni egy ilyen semmitérő alakra.
2015. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!