Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nekem nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem nagyok az elvárásaim, vagy a barátomnak csak ennyire kellek?

Figyelt kérdés

Több éve vagyok együtt a barátommal. Mindig is többnyire csak a hétvégéket tölthettük együtt,(más városban tanultunk tovább) de reméltem hogy idővel változni fog a helyzet.

Sajnos munkát is egy másik városban kapott(igaz próbált ott is ahol én tanulok),de így maradt minden ugyanaz.

Most össze tudnánk futni hétköznaponként is, de ez elég ritka, mert a munkája miatt ingázik, későn ér haza és eléggé fáradt tőle.


Én már szeretném ha előrébb lépnénk, mivel már több éve csinálunk ezt így.Már az összeköltözésen gondolkodnék, de ő ezt lehetetlennek látja amíg tanulok.(kicsit igaz is, mert nagy a távolság)De fél év múlva akár lehetne is, de különösképp erre sem lelkesedett, bár ezt csak nemrég említettem, de inkább nem mondott semmit.

Lehet hogy nem is akarja? Vagy kényelmesebb otthon lenni, ahol mindent megkap? Pedig szerintem már megérett rá a kapcsolatunk. Lehet hogy ő még nem?


Mi a véleményetek, mi az egészséges együtt töltött idő egy párkapcsolatban? Én reagálom túl, hogy kevés az a 2 nap (amit ált.ban szintén otthon töltünk el), vagy neki kényelmes így és nem is akar továbblépni?


2013. júl. 15. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ezen miért kell parázni? neked nincs munkád, sulizol.. miért utazgatnál te minden nap? és mennyi az a több év? a mai világban minden olyan bizonytalan, fölösleges ezen aggódni, majd térjetek rá vissza, ha befejezted a sulit..
2013. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4-5 éve van ez így, de nem panaszkodásként írtam, akkor nem volt más megoldás. Nekem még másfél év van hátra, de lenne egy időszak mikor kipróbálhatnánk, ha ő is szeretné. Nem hiszem hogy elkapkodnánk,eddig sem erőltettem, de már 23 évesek vagyunk, szerintem épp ideális lenne.
2013. júl. 15. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
én is 23 vagyok, a pasim 27, de nem beszélgetünk ilyenekről. mondjuk neki nincs munkája, mind a ketten tanulunk. tényleg nem kell h ez legyen a legnagyobb gond, inkább a találkozásokat próbáljátok meg gyakoritani. - huhh, ez a szó elég furin hangzik:D
2013. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ywerd ***** válasza:

Egy fizetésből (amíg csak ő dolgozik) még gy normális albérletre se futja,hogy tervezted az összeköltözést 'kipróbálni' ? Szerintem a pasi racionálisan gondolkodik,nem épít légvárakat.

Kezdj el te is majd dolgozni,sőt itt a nyár vállalj nyári munkát,és próbáld ki a napi ingázást,aztán meglátod mire és hogyan lesz kedved.Nem az ő érettségét kellene górcső alá venni hanem a tied.

2013. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!