Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsotokra szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsotokra szakítottam a bnőmmel, ő még szeretne visszaszerezni, valahol még én is szeretem szerintetek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat, 3 hónapja nem akar találkozni, szilvesztert és az utána lévő napokat más férfivel töltötte, de nem volt semmi... Emiatt martuk egymást, mert nem akart találkozni, csak mindig annyit mondott szeret...

Alapból egy nagyon érdekes személyiség, volt néhány kirohanása a semmi miatt...


Tudom felmelegítve csak a töltött káposzta jó... De akár szakításként se kell gondolni erre, csak szünetként, csak kérdés mennyi értelme lenne... Szerintem ha imádok valakit, nem kerülöm hónapokig...


2015. jan. 9. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
En is voltam tavkapcsolatban es szerintem hagyd a francba. A varos ahol laksz nem eleg nagy?
2015. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ha működik, akkor miért ne lehetne folytatni, és idővel jöhetne az összeköltözés... Engem a távkapcsolat egyáltalán nem zavar, a probléma hogy abnormálisan viselkedett eddig. 2 hetente de néha akár egymást követő héten is tudnánk találkozni. Ami zavaró, azaz eddigi hozzáállása, meg volt egy két kirohanása, + nem akarta soha hogy meglátogassam

Ezek szolnak ellene, az hogy messzebb van az nem

2015. jan. 9. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Hülye vagy! Saját belátásod szerint kellene cselekedni, nem másoknak megfelelni! Mi itt írhatunk akármit, az érzéseidet csak Te érzed, a saját életedről csak neked kell dönteni!

2. Teljesen igazad van. Ha szeretek valakit akkor nem kerülöm hónapokig.

3. Szilveszterkor nem volt semmi? Ezt Ő mondta? Te ott voltál? Akkor miért volt mással?


Ne legyél naív! Keress egy másik csajszit, és ez miatt ne bánkodjál!

2015. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

" 3 hónapja nem akar találkozni, szilvesztert és az utána lévő napokat más férfivel töltötte"

már csak ezért páros lábbal rúgnám ki. nem volt semmi, ugyan már... ott voltál? láttad?


arra kellettél neki, hogy amíg ő vígan faszizik, te mindig ott legyél talonban. biztos pont, ha magányos és végképp nincs közeli srác, majd te jól jössz. csak ezt dugópajtinak hívják, nem párkapcsolatnak.

2015. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki voltál használva. Ennyi.

Biztos nem fogadnám vissza.

Ha 1 hétvégét kihagyna amikor találkozni tudunk, az belefér ( program barátnőkkel, családdal, stb ). De ha egymás után kettőt is, akkor gyakorlatilag az azt jelenti hogy 3 hétig, nem találkoztok...

Ennyi idő alatt sírógörcsöt kapna a barátnőm, még 2 hetet se viselne el, de 3 hónapig leszar? Barátokkal többet találkozok másik városból, ne röhögtess.

2015. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!