Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 éves vagyok,38 éves a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mano40 kérdése:

31 éves vagyok,38 éves a volt barátom akivel szakítottam egy félrelépés miatt,49 éves házas férfival mindketölyüket szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha magyar vagy, először tanulj meg magyarul.
2016. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

"mindketölyüket"


Ez milyen szó???

2016. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatunk neked kis előadást úgy sem fogod megfogadni, mert az érzelmeid fognak vezérelni . 49 éves nős ember, elfog válni, kellesz neki, elvesz feleségül, szülsz neki gyereket, felneveli majd, vagy csak bujkálni fogtok életetek végéig ? Nem kellene foglalt hapsi megmondom őszintén , a biztosat a bizonytalanra meg le nem cserélném .
2016. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Ebből is látszik, milyen érzelmi szinten van, aki félrelép.


Hagyd a régit, elvégre megcsaltad és szakítottatok. Ha szeretted volna, nem történik meg.


Az új meg eldönti, hogy mit akar tőled. Nem biztos hogy téged választ. Ebben az esetben maradsz egyedül.


Most már ne csinálj semmit. Innentől minden halad a maga útján.

2016. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És mit gondol a volt párod? Ha megbocsátja a félrelépésed és belátja, hogy ő is hibás hogy idáig fajultak a dolgok, akkor egy percet se várj! Akivel megcsaltad soha nem fogja elhagyni a házasságát, kihasználta kihasználja az érzelmi gyengeségedet, de a kapcsolatából soha nem fog kilépni végleg, ezért ott nincs jövőd ez tiszta sor. Ha nem bocsátja meg a volt párod, sajnos egyedül fogsz maradni. Átéltem.
2016. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de megkérdőjelezem a párod iránti érzéseidet..Ha képes voltál egy jóval idősebb, nős férfivel megcsalni, akkor a helyedben már nem beszélnék szeretetről a párod felé..Ezzel csak magadat minősítetted, ezt nőként írom neked.Az ilyen viselkedés csak a férfiaknak ad újabb lehetőséget a nők gyalázására a magad fajta nők miatt.Vissza szerezheted a parodat(ha tudod), vagy lehetsz szerető.Egyik megoldás sem lesz hosszútávon jó.A legjobb, ha levonod a tanulságot a saját viselkedésedről és mindkettőt elfelejted.Elnézést, ha kemény voltam, de ezt gondolom.
2016. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

lecserél a félkegyelmű egy 38 éves férfit, aki szereti, egy családos öregemberre


kb. ezen a szellemi, és érzelmi szinten vannak a nők ebben az országban


két kézzel túrják a szart, és sprintet futnak a szippantósautók után

2016. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretted volna a barátod akkor nem csalod meg...

Tegyél egy szívességet a barátodnak és hagyd ott mielőtt jobban összetörnéd a szívét. Jobbat érdemel nálad.

Talán kevésbé fog fájni neki is, ha ez az egész nem derül ki.

2016. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!