Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőnek ha igénytelenül öltözik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnek ha igénytelenül öltözik, hogy lehet megmondani?

Figyelt kérdés

Mindketten még 17 évesek voltunk gimiben, első barátnőm volt. Egy idő után elkezdett nekem feltűnni hogy valami furcsa zavaró van a külsejében. Nem értettem mi a gond mert testi adottságai tök jók voltak, aztán rájöttem hogy a borzalmas ruhák zavarnak amiket felvesz.


Szó szerint az 50 éves édesanyja ruháit hordta legtöbbször, ilyen térd alatt érő sötétbarna, kockás durva szövésű zsákszerű szoknyákat, fura csizmákat, cipőket a 70-es évekből, kitaposott, nagyon régi kopott bőrszandált, ósdi 1000x elhasznált koszos táskákat, borzasztó nyomi kalapokat stb.


(egyébként nem voltak szegény család)


Szó szerint rettegtem milyen újabb csúfságban jelenik meg.


Egyetlen egyszer valamiért mégis vett egy új, mai szettet, és kb. alig ismertem rá annyira dögös volt!


De az volt az egyetlen alkalom, utána soha többé olyan csinosnak nem láttam.


Szóval pár hónap után elmúlt a vonzalmam iránta, még azt sem tartott vissza hogy szeretett volna összebújni velem.


Első alkalom lett volna mindkettőnknek.


Szomorú, de akkor nem tudtam hogyan lehetett volna közölni ezt a problémát vele!


Női szemmel ti mit javasoltatok volna?



2020. ápr. 25. 07:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
7%
Azt hogy legalább az első alkalmat meg kellett volna várni, mielőtt kidobod.
2020. ápr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

# 1


De már nem vonzódtam hozzá, így nem kívántam a lányt.

2020. ápr. 25. 07:05
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Kicsit felszínes vagy,remélhetöleg egyszer majd kinövöd.
2020. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen meg lehet mondani egy nőnek, hogy "csinosabban néznél ki divatosabb ruhákban", és nem is biztos, hogy megsértődik ilyesmitől, bár egy férfi részéről jövő ilyen visszajelzés egyetlen nőnek sem esik jól. Itt a gond az, hogy ő volt igénytelen a külsejére, s ezért hiába mondogattál volna neki ilyesmit, legfeljebb ideiglenes eredményt értél volna el. Annak a nőnek, aki reggel a tükör előtt nem akar ösztönösen saját maga számára csinosnak látszani, mielőtt kilépne az utcára, nem sok értelme van a megjelenés, divatosság fontosságát magyarázni. Persze ha hangsúlyozod neki, hogy így jobban tetszik neked, akkor a kedvedért egy darabig megteszi ezt, de aztán szép lassan újra slampossá süllyed. Olyan ez tudod, mint egy lusta embernek a szorgalmas munka fontosságát magyarázni. Tartós eredményt nemigen lehet elérni.
2020. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Fizesd be egy stílustanácsadóhoz.
2020. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

# 4


Köszönöm. Nekem bűntudatom volt mikor arra gondoltam hogy ezeket elmondjam neki.

2020. ápr. 25. 07:42
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
El kell, hogy szomorítsalak, most ez egy bizonyos körben divet. Ez ilyen hipszter vagy nem is tudom milyen dolog, én nap, mint nap bölcsész egyetemisták mellett megyek el, rengetegen járnak így. Gondolom nagy művészlélek a lány.
2020. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy.

Nem kell mindig mindent közölni.

2020. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos, hogy bölcsész hipszter volt, vannak nők, akik csak simán ízléstelenül és előnytelenül szeretnek öltözködni. Nekem is van egyetemen pár évfolyamtársam, akik úgy néznek ki, mint valami nyugdíjas tanítónő, komolyan mondom, még anyám is fiatalosabban öltözködik náluk. Szerintem nem lehet rájuk hatni, legfeljebb jobban odafigyelnek majd, ha már zavarja őket, hogy a férfiak jobb esetben csak lesz#rják őket, rosszabb esetben pedig kiröhögik, kibeszélik a háta mögött.
2020. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem bánom, ha közlik velem, hogy figyu ez a szetted most nem olyan előnyös, mint ami a múltkor volt rajtad.

De nyilván nem tudhatom, hogy egy másik lány hogyan reagálna, ha az egész stílusa le lenne szólva.

2020. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!