Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú csak a telefonszámo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú csak a telefonszámot kéri el és az msn címet nem, akkor csak barátságot akar?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy van msn-je, de nem kérte el(én pedig nem fogom, lehet régimódinak titulálni de szerintem ez a fiú dolga). Írt egy párszor smst, de semmi komolyról nem volt szó.

Szerintetek is csak barátság lesz belőle?


2010. júl. 28. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én kis naív eccer azt hittem h húú de népszerű lettem 1 nap vagy 3 csaj kérte el a számom....aztán kiderült h csak versenyeznek h kinek van több száma -.-"
2010. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vagy félénk volt msn cimet is kérni:D
2010. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi köze egymáshoz. Lehet, hogy nem szeret gépelni (a pasik egy jó nagy része tök lassan ír). Lehet, hogy telefonon jobban szeret beszélgetni, sosem lehet tudni. Ha nem lenne rád kíváncsi, a számod sem kérte volna el! :)
2010. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Írnátok kort és nemet is?:)

Köszi:)

2010. júl. 28. 10:01
 5/15 anonim ***** válasza:
09:59 L27
2010. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jah, most látom, ketten is vagyunk - utóbbi 09:59-es L27
2010. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy az a bizonyos fiú úgy van vele, hogy nem a gép előtt akar folyamatosan ülni, hanem inkább sms-t ír, esetleg felhív. A telefon beszélgetés sokkal közvetlenebb, mint az msn. Ne aggódj, lehet, hogy lesz több is, mint barátság, a lényeg az, hogy ne állj rá görcsösen a témára, add saját magad és minden rendben lesz. Sok sikert. 18/l
2010. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én msn címem kérhetné XD mert nincs msn-em XD

Én úgy vagyok vele,ha valaki akar vmit akkor hívjon fel vagy írjon sms-t :)

22/L

2010. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan nem kérte el az msn címet.Én is utálom, de a csajok mindig msn-en akarnak beszélni stb, közben ott tudják a legkönnyebben átb*szni az ember fejét...

Jobban megakar ismerni az biztos.Majd lép ha tényleg akar valamit.

20F

2010. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

lehet nem szokott msnen lenni, vagy nem sokba nézi a netes csevegést, ahogy én sem. Lehet nincs állandó nete, vagy rossz a gépe..ki tudja ezt..csak azért van, hogy tudjak beszélni ingyen, de a szerelmi ügyeimet személyesen intézem.

Am meg beszélgess vele, akár te is elhívhatod barátilag valahová, hihetőbb, ha kb mentek vagy 5en, és őt is hívod, csak haverkodj, ha ő is annyit akar, az kiderül, és ráfoghatod, hogy te is csak annyit akarsz, és nincs beégés. Ha meg többet akar, akkor meg tenni fog érte, ennyire egyszerű!

18/L

2010. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!