Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú csak a telefonszámo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú csak a telefonszámot kéri el és az msn címet nem, akkor csak barátságot akar?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy van msn-je, de nem kérte el(én pedig nem fogom, lehet régimódinak titulálni de szerintem ez a fiú dolga). Írt egy párszor smst, de semmi komolyról nem volt szó.

Szerintetek is csak barátság lesz belőle?


2010. júl. 28. 09:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi, még írjatok:)
2010. júl. 28. 11:52
 12/15 anonim ***** válasza:

1. szerintem a telefonszámod akarja téged nem

Talonba tart ínségesebb időkre.

Az iwiw-en sem jelölt be ismerősnek? Akkor kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt veled.

2010. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Oké, csak őszintén.

Ne kíméljetek:D

2010. júl. 28. 13:03
 14/15 A kérdező kommentje:

Oké, Én rájöttem, hogy túl kell rajta lépni, nem akar ő semmit tőlem. Csak az a bosszantó, hogy mindig ilyenekkel hozz össze a sors akiknek meg tetszenék azok nálam nem nyerők...

Na mind1:) Lesz ez még jobb is remélem:D Köszi mindenkinek:) Főleg utolsó, felnyitottad a szemem:)

2010. júl. 28. 18:34
 15/15 anonim válasza:
húúú,szerintem ez nem ettől függ.a barátom először nem is tőlem kérte el a számom,hanem a bnőmtől,aztán írt sms-t,többet is,és a személyes találkozásnál kérdezte meg,h felvehet-e msn-re...
2010. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!