Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátnőm feneke kezd megkocsonyásodni. Mikor megismerkedtünk, akkor feszes volt neki, szép popsija volt nagyon, kívántam. Ahogy telik az idő, úgy zsírosodik, narancsbőrösödik, meg eléggé lötyög is, ami zavar. Számomra fontos a megjelenés, hogy fel tudjam vállalni a másikat anélkül, hogy szégyenkeznem kellene. Most szégyent érzek. Zavar, ha menni kell vele valahova is. Mondjam neki?

2020. ápr. 26. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Neki tennél szívességet, hogy megszabadítod egy paraszttól. Ha valódi érzelmeid lennének, akkor pl közös sportolásra hívnád. De mivel csak a segge számít, így ez nemis várható el tőled.
2020. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Pl. Mehetnétek együtt is sportolni, kérdezd meg.

Egyébként szerintem ez kissé undok dolog. Pl én is betegség miatt híztam és alig tudok valamit csinálni, pedig sportoltam.


Lehet te se vagy már olyan,.mint anno ezt ne feledd... Valamint tudod a szépség múlandó nálad is

2020. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd neki, inkább szakíts vele.
2020. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De ne magad miatt, hanem ő miatta, hogy ne kelljen tovább egy ilyen felületes gyökérrel maradnia.
2020. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam felületesnek, de ami tény, az tény. A barátaimat is az alapján választom meg főleg, hogy miként néznek ki.
2020. ápr. 26. 19:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez pont kimeríti a felületesség fogalmát. :D Ha téged ez zavar, akkor szakíts vele, mindkettőtöknek jobb lesz. Emellett kezdj el gyűjteni, mert előbb-utóbb finanszíroznod is kell majd, hogy feszes fenék legyen melletted.
2020. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem emberibb lenne, ha megbeszélnétek. Figyelj és normális emberi hangnemben elmondanád. Nőként remélem, hogy egyszer pofára esel.
2020. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy az alapján választod ki a barátaidat, ahogyan kinéznek.
2020. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 papics válasza:
100%
Hát haver... ne csodálkozz, ha a halálos ágyad mellett nem lesz senki aki szeret
2020. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as. Mindenki ezt csinálja. Nézz szét a világban! Amilyen szinten van az ember, olyan szinten vannak a barátai is.
2020. ápr. 27. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!