Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Tudom hogy borzasztó hülye vagyok de van egy barátom akivel már párszor szakítottunk meg osszejottunk, most megint együtt vagyunk pár hete de kezdek rájönni hogy már nem szeretem csak megszokasbol vagyok vele. De olyan kínos lenne vele megint szakítani azután hogy most jöttünk össze megint. Mit tegyek?
2020. ápr. 8. 15:02
 1/6 anonim válasza:
64%
Szakitsd vele egyszer megcsal többször is megfog!
2020. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg senki senkit csak már nem szeretem
2020. ápr. 8. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha, mint embert szereted a fiút, akkor nem akarsz neki rosszat. Tehát szakíts vele, hogy találjon egy olyan lányt, aki szerelmes lesz belé. Te meg egy olyan fiút, akibe te.
2020. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%
Szia! Ezt neked kell érezned! Ha úgy vagy vele hogy nem szereted akkor fölösleges beleragadni egy ilyen kapcsolatba, mert egy idő után mindig csak veszekedni fogtok, az meg nem jó senkinek. Szerintem adj magadnak egy kis időt, és azután dönts, viszont csak azért nehogy vele maradj mert kínos lenne szakítani. Őszintén, ki nem szarja le?? Ez csak rátok tartozik és ha úgy alakul neki is meg kell értenie, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni.
2020. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia

Ha te úgy érzed hogy már nem szereted akkor szakíts vele mert így csak pazarlod az éveket rá!A családomból élő példát is tudok mondani ilyen esetre:A keresztanyukám és a pasija 13 évig volt együtt magyarul gimis koruk óta.Kiköltöztek németországba és a pasi egy tökre cuki fiú volt de pérszor megütötte a rokonomat és a keresztanyukám ezt tűrte mert már annyira megszokta hogy vele van x ideje és mostmár 34 éves és szakítottak de egy olyan pasira pazarolt el ennyi időt aki meg se érdemelte ja és ők is van 10x szakítottak!

2020. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs értelme vele lenni, ha már nem szereted engedd el hosszú távon se neked se neki nem lesz jó egy olyan kapcsolat amit csak a megszokás tart össze.
2020. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!