Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel közös szombat este?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel közös szombat este?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ti minek örülnétek a legjobban ha mit csinálnék? Mert gondolkodtam, hogy főzök vacsorára a szoba pedig kilenne rakva gyertyákkal!Barátnőm azt mondta, hogy ez szép lenne! De még szeretnék valamit, hogy még szebb legyen de nemtudom, hogy mit :D Lányok segítsetek légyszi!
2010. júl. 28. 12:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és most leszünk lassan 2 évesek!
2010. júl. 28. 12:20
 2/12 anonim ***** válasza:
hát...masszírozd meg vmi masszírozó olajjal és igen a gyertya az jó, aztán vmi kis epret vigyél be tejszín habbal meg vmi finom pezsgőt, aztán kényeztesd...(rem érted mire gondolok:D )hajrá :D
2010. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi kösz :D
2010. júl. 28. 12:26
 4/12 Timi: ) ***** válasza:

Főzöl neki már egy jó pont én inkább nem a szobába raknám a gyertyákat,hanem kaja után engednék neki egy jó kis fürdőt sok hab,fürdősó stb a kádat raknám körbe gyertyával és megmondod lazítson,aztán bennt a szobába vár rá egy kis desszert;) én biztos elolvadnék egy ilyentől"

További sok boldogságot!

23/L

2010. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Levandula-masszázsolaj nagyon faintos.
2010. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
dugd meg azt jóvan:D
2010. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

"Barátnőmmel közös szombat este?"

Rendben.

Csak te menj el otthonról, a többit megoldom.

2010. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne feledkez meg a jó zenéről sem.

:D

19L

2010. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Vállalj be egy pénisznagyobbító műtétet.
2010. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is a fürdőt akartam írni:D meg még lehetne bele rózsaszirmokat rakni:D
2010. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!