Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsülik meg a jót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik meg a jót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, röviden tömören: eddigi 3 komoly kapcsolatomat elemeztem a minap és arra kellett rájöjjek, hogy igazából soha sem becsültek meg. (nő vagyok)


Az egyik folyamatosan megcsalt, a másik megütött (persze azonnal elhagytam), a harmadik pedig elhagyott másért.

Persze mindhárom foggal-körömmel jött volna vissza később...

Mi lehet annak az oka, hogy ha normális vagy egy kapcsolatban (nőként) az ő szavaikból ítélve: minden férfi erről álmodhat, akkor miért nem voltam soha igazán megbecsülve? Nem arra kell gondolni, hogy teljes irányítás alatt lennék, vagy hogy nem nyitottam volna ki soha a számat... sőőőt.. nem egy csendes lány vagyok.. de valamiért sosem azt kaptam vissza, amit adtam... Mi lehet ennek az oka szerintetek? Ennyire nem kellene a jó? Vagy szimplán rossz tipusu férfiakkal volt eddig dolgom?


Ti jártatok már így?



2020. ápr. 27. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rosszakat fogtal ki.
2020. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rosszakat fogtal ki, sajnálom. Én is jártam így, hiába tettem ki a lelkem és mindenem a lanyert inkább letojt megcsalt kihasznal és bántott verbálisan és fizikailag is. Sajnos a rossz emberek sajnos nem egymást találják meg hanem az olyanokat mint mi...
2020. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Többször leírtam már, hogy ifjú korban a párkeresés csak válogatásból álljon. Válogass a sok aktuális között, aztán megtalálod a jót.

Szerintem az a baj, hogy a lányok, mihelyt foglalkozik velük egy fiú, hamar szerelembe esnek (legalább is ezt hiszik). A fiúk meg inkább még válogatnak. Nem minden fiúra és nem minden lányra igaz, amit írtam, de a többségre igaznak találom.

Kedves Kérdező! Szemlélődj, ismerkedj, válogass, ne dőlj be azonnal - ismerd meg jól a fiút.

Ffi.

2020. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Hidd el a férfiaknak is megvannak a maguk sérelmei amik nekik ugyanúgy fájnak, mint ezek neked.
2020. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nyílván én sem vagyok tökéletes, de összességében nem csak az én értelmezésemben hanem az ő értelmezésükben is ők voltak mindig (nagy részben) a hibásak...
2020. ápr. 27. 16:32
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Olyan nincs hogy mindig csak a masika a hibas raadasul haromszor. Valoszinuleg benned van a hiba.
2020. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Egyik sem volt beléd szerelmes, ennyire egyszerű. Fiatalon nyilván nehéz ezt átlátni, ha nincs is normális viszonyítási alapod akkor nem feltétlenül tudod, hogy aki szeret az százszor annyi energiát rak bele mint a jelenlegi "párod".

Összejöttél olyanokkal akik éppen csak bírtak vagy éppen nem találtak "jobbat" és beérték veled, de kicsit sem voltak szerelmesek. Ezt kell először is kiszűrni. Nem kell olyannal randizni sem elmenni aki nem rak 200%-ot a kapcsolatba, ismerkedésbe.

2020. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
lehet ágyba vagy gyenge,ki tudja...f
2020. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na az ágy az tuti nem gond, szerelem kérdése az lehetséges bár azért utólag hirtelen mindegyik rájött h mennyire hülye volt. Igen nincs mindig hibás, de amikor ok nélkül megütnek, vagy megcsalnak arra nem hinném hogy mentség lenne vagy indok ezekre... amúgy nyílván bennem van a hiba abból a szempontból, hogy rosszul választottam.. köszi a válaszokat ;)
2020. ápr. 27. 16:52
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Lehet itt lenne az ideje, hogy te keress párt magadnak ahelyett hogy felszednének random emberek.


A férfiak igenis a normális, rendes nőket keresik, csak te valahogy nem velük találkozol össze vagy élből elutasítod, barátzónázod őket.

2020. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!