Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsülik meg a jót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik meg a jót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, röviden tömören: eddigi 3 komoly kapcsolatomat elemeztem a minap és arra kellett rájöjjek, hogy igazából soha sem becsültek meg. (nő vagyok)


Az egyik folyamatosan megcsalt, a másik megütött (persze azonnal elhagytam), a harmadik pedig elhagyott másért.

Persze mindhárom foggal-körömmel jött volna vissza később...

Mi lehet annak az oka, hogy ha normális vagy egy kapcsolatban (nőként) az ő szavaikból ítélve: minden férfi erről álmodhat, akkor miért nem voltam soha igazán megbecsülve? Nem arra kell gondolni, hogy teljes irányítás alatt lennék, vagy hogy nem nyitottam volna ki soha a számat... sőőőt.. nem egy csendes lány vagyok.. de valamiért sosem azt kaptam vissza, amit adtam... Mi lehet ennek az oka szerintetek? Ennyire nem kellene a jó? Vagy szimplán rossz tipusu férfiakkal volt eddig dolgom?


Ti jártatok már így?



2020. ápr. 27. 16:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jogos.
2020. ápr. 27. 16:54
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

1: miből gondolod, hogy jó vagy, ha választani sem tudsz jól?

2: Tipikusan annak a karakternek tartalak, aki úgy "rendes" és ezzel ki is merül minden pozitívuma. Elvégzi a dolgát, végülis nem sok vizet zavar, végülis házias (gondolom), végülis normális ember, aki ellátja a feladatait, de egyénisége úgy igazán nincs és nem is igazán szórakoztató.


Jártam már így, bár én nem csaltam meg az illetőt, hanem inkább szakítottam. Rendes volt velem, úgy emberileg teljesen rendben volt, de szexuálisan egy darab fa is hamarabb mozgatott meg. Nem volt sok közös témánk, nem tudtunk együtt hülyéskedni, nem voltunk olyan lelkitársak, bajtársak, hogy mondjam... Nem volt meg benne az, amiért kifejezetten vágyjak rá és társamnak érezzem. Hozta az alapot, de nehéz volt szerelemmel szeretni.

2020. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Férfiként én is jártam már így. Kapcsolataimban mindig próbáltam a maximumot adni magamból, lehet ez volt a baj. Mindig egyenes, korrekt pali voltam, lehet ez is baj volt.
2020. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sokszor pont az a baj, hogy túl jó vagy.

Egyrészt unalmas, nem kell érted küzdenie a pasinak, még te kaparsz, hogy elég jó legyél neki. Nulla befektetett energia a pasi részéről, az első randitól te kaparász utána. Te viszont pont azért nem tudsz kilépni, mert várod, hogy a befektetett energia megtérül. (Ha elég jó kislány leszel, szeretni fog. Röviden.)

Másrészt pont azt bizonyítod, hogy veled bármit meg lehet tenni, te úgyse hagyod el. -> Nem találnál jobbat. -> Nem vagy elég értékes.


Tedd feljebb a lécet! Ne azon görcsölj, hogy jajj, csak elég jó legyél, hogy el ne hagyjon, meg ne csaljon. Ha bajod van se szólsz, mert félsz, hogy szakít. Fel se merül benned, hogy ő is szerelmes, neki is küzdenie kell érted, ha nem akar elveszíteni. Aki menni akar, az menjen, rá kell adni a kabátot! Aki téged akar, az úgyse megy el, azt kidobni nem tudod.

2020. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Retardáltakat fogtál ki ennyi.


De veled illetve benned is lehet hiba.


A Hol-al, Mikor-al, Kikk-el legfőképp-

2020. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyire nem kellene a jó?"


Már önmagában ezért az egy mondatért nem járnék veled. Aki így definiálja magát: A jó.


"bár azért utólag hirtelen mindegyik rájött h mennyire hülye volt."


Szivecském, te ilyen naiv vagy? Bár, ha magadról ennyire elszállt önképed van, ezt is okkal elhiheted el.

Nem jött össze máshol, szóval visszatértek volna az egyszer már összejött lyukhoz. Közben lehet, hogy nem is te voltál az egyetlen a kalapban, ugyanazt, amit neked írtak le, egyidejűleg másnál is bepróbálták. Lövésekből lesznek a gólok elvén.

Az se tévesszen meg, ha többszörb sokáig írtak/hívtak. Ez csak napi pár perc, simán megteszi a pasi, akit hajt a kielégülés vágya. Sokmindenre képes egy férfi a punciért.

De mivel legyezték az egyébként is egészségtelen egódat, meg sem kérdőjelezted ezeknek hitelét.


Hiszen, mint ahogy írod, már kapcsolaton belül is betalált nálad az olyan átlátszó negédeskedés, mint:

"ő szavaikból ítélve: minden férfi erről álmodhat"


babám.......


"Igen nincs mindig hibás, de amikor ok nélkül megütnek, vagy megcsalnak arra nem hinném hogy mentség lenne vagy indok ezekre..."


És az a bizonyos harmadik személy, aki inkább mást választott helyetted...?

Mint máskor, itt sem azon van a hangsúly, amit mondasz, hanem amit nem mondasz.

2020. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne szomorítson el, ha itt valaki azt írja, hogy benned van a hiba. Ha igen, akkor két lehetőséget látok a magyarázatra:

1). csak az említett esetekben voltál hibás, (vagy csak némelyikben), de más esetekben, a jövőben nem leszel hibás,

2). olyan a természeted, hogy lelépnek mellőled a fiúk. Ennek kicsi a valószínűsége, tehát irány előre! Hajrá, és ne csüggedj!

Ffi.

2020. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!