Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiakhoz szól a kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdés. Szerintetek mekkora probléma, ha egy férfi nem tud férfi lenni egy párkapcsolatban? Úgy értem nem becsülik meg. Nem ismerik el az munkáját, a céljaival se annyira foglalkoznak. Mekkora bibi? 21L

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

kissé értelmetlen a kérdésed.

a párja nem becsüli semmire se?akkor azt kontroll vesztésnek nevezik és idő kérdése hogy a csaj félre dugjon vagy szakítson.

ha pedig a környezete nem ismeri el és nem becsüli semmire az meg nem újdonság,mert magyarországon az emberek 80% minimálbéres külföldieknek dolgozó rabszolga,úgyhogy senkit sem becsülnek semmire se.

2015. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nagy. És egyáltalán nem biztos, hogy ez a férfi hibája. Sokszor a feleségük miatt lesznek ilyenek.
2015. aug. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a kérdés. Arra gondolsz, hogy értse meg, hogy a munkám, céljaim fontosak nekem? Igen, fontosak. De nem értem, ez miért férfidolog, a nő munkája és céljai is épp ilyen fontosak.
2015. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha egy férfit elhanyagolnak a párkapcsolatában, nem foglalkoznak vele, nem törődnek azzal, hogy mit tesz meg a párjáért, mit tesz le az asztalra stb. mekkora problémát jelent a férfiaknál?
2015. aug. 2. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen összeomlik.
2015. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!