Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta az exére hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta az exére hogy ő volt a nagy ő az életében. Csak szerintem tahóság ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátom ha egy állítólagos komoly kapcsolatban állítólagos komoly férfi mesélne (áradozna) az exéről, és ezt mondaná róla, idézem "ő vagy a nagy Ő az életemben".

Ha véletlenül megemlíteném akkor még fel lenne háborodva.

Iszonyat szrul tud ez esni egy olyan embertől akit szeretek.


2020. ápr. 27. 20:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, nekem egyébkénént ő a nagy Ő, vagyis eleg sokáig úgy gondoltam kedves első. Nem vagyunk már 20 évesek, és valóban komoly, vagy legalábbis annak hitt kapcsolatról van szó.
2020. ápr. 27. 22:38
 12/14 A kérdező kommentje:

És igen, tenyleg ezt gondolja akkor is ha nem mondja, csak így felvetödik bennem néhány kérdés.

Pl miért velem tervez családot, amikor az exe total rá van kattanva évek ota? Illetve miért nem tisztel engem annyira hogy a szemembe mond egy ilyet.

Én meg persze hoztam egy csomo áldozazot érte, és így végzem.

Csodalatos.

Kvasokdiplomas ertelmiseginek hitt senki.

2020. ápr. 27. 22:46
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
De te miért nem mondtad neki,hogy neked meg a Gábor volt a nagy Ő,de persze most beéred a jelenlegivel is. Jó lesz ez talán,reméled. Kicsit taposd már meg azt a fene nagy önbizalmát és a bunkó stílusát. Enyémnek az volt a mániája amikor berúgott,hogy elkezdte sorolni kivel hogyan...hát ki a francot érdekel. Egy darabig hallgattam aztán én is elkedztem. Nem tetszett neki,ekkor megjegyeztem,hogy "jaaa,azthittem kölcsönösek beszélhetünk a régi dugásokrol.."
2020. ápr. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen olyan, mintha egyes pasiknak nem érne fel, hogy amiről dumálnak, az nem esik jól a másiknak.

Egyszer volt egy pasim, (komolynak indult pedig), aki arról áradozott, hogy az XY-nak (előző nőjének, aki otthagyta őt), milyen jó kis filigrán alakja volt. Ő maga amúgy nagy lóbaxó 190 magas pasi volt, én ehhez képest 172 magas, vékony nő. De ő a pici törékenyről áradozott. És többször is.

(Mondjuk én léptem, bár nem pont ezért, de ez is benne volt.)

2020. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!