Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan, hogy normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy normál alakú állandó társ mellett kövér szerető?

Figyelt kérdés
Fordítva nagyon gyakori,de így? Vannak olyanok,akik titokban nagyon kövér nővel randiznak,mert ez vonzza őket?

2020. ápr. 28. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem találtál magad mellé egy jó zsíros husikát, aki kienne téged a vagyonodból? :D
2020. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen ismerősöm, aki a teleket /húsos csajokat szereti, de nem valalja fel, mert olyan idióta!

Vékony nője van és egy kb 90 kilós nővel kavar.

N27

2020. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régen én is voltam így,ezért érdekel a kérdés.Ma már nyíltan vállalom a vonzódásomat a rendkívül molett nőkhöz.
2020. ápr. 28. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen haverom a felesege kb 40 kilo de akkor mar sokat mondtam, a szeretoje meg kb 150/80 kilo. Ezzel elvan mar evek ota, halal vicces egyebkent.
2020. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!