Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

A párommal még 2013-ban összejöttünk de két hónap múlva szakítottunk. Egyikőnk sem volt kész komoly kapcsolatra nagyon fiatalok voltunk.

2016-ban ismét elkezdünk találkozgatni és újra összejöttünk még most is együtt vagyunk de most van egy mély pont. Nagyon aranyos kedves és figyelmes velem meg tényleg kimutatja hogy szeret. Ha kell mindig ott van és ugrik egy szóra, mindig betartja az ígéreteit.

Most azonban elegem lett mert az történt hogy már kevesebbet beszélünk mint az elején jó persze azt értem hogy neki is van más dolga és nekem is (mindketten dolgozunk)nekem jó lett volna többet beszélni de nem szóltam. Sokszor elkésett a talákozóinkról de én ezért sem szóltam. Mondjuk ez azért volt mert tudom hogy ő ilyen és mindig kapkod (mondjuk ha volt valami fontosabb esemény arra mindig időben jött). És vannak gyerekes hülyeségei mint az hogy a hülye autósok nagyon fel tudják húzni már ez is nagyon zavart és most kibuktam és elmondtam neki mindent azt mondta változtat, és hogy kettőnkért mindenre képes.

Szerintetek ha tényleg változtat akkor még van értelme? Persze tudom hogy én meg abban hibáztam hogy hallgattam.


2020. ápr. 28. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A stabil és jó párkapcsolat titka a kommunikáció. Nagyon fontos. Olyan pasit úgysem fogsz találni sose, akinek ne lenne valami hülyesége amit elkellene tűrnöd. Ez ugyanúgy igaz feléd is biztos neked is van. A döntés egyszerű: ha szereted harcolj a kapcsolatért, ha nem tudod vele elképzelni hosszú távon akkor úgyis szakítás lesz belőle. Abba kell bele gondolni hogy mi lenne veled ha nem lenne, jobb vagy roszabb lenne. So easy.
2020. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztm ezek nem olyan nagy dolgok és igen, előbb kellett volna szoknod neki! Ja csak ez a baj, akkor várj változik e!

A hülye autósokra meg én is ki akadok, rengeteg van!

N27

2020. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Valószínűleg túl sok időd lehet, hogy hülyeségeken agyalj. Kétszer kellett átolvasnom a kérdést, hogy rájöjjek, mi az a hatalmas ok, amiért a szakításon gondolkodsz. Amiket írsz, azok teljesen normális dolgok. Úgy értem, senki nem tökéletes, a többség örülne, ha a párjával csak ennyi gond lenne.
2020. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után miért nem éltek még együtt? Több lehetőség lenne beszélgetni.
2020. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy teljesen átlagos párkapcsolatod van egy átlagos párral, ha neked ez nem elég akkor vess véget neki. A következővel is pont ugyanilyen gondjaid lesznek.
2020. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!