Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most karanténban kell lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most karanténban kell lenni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm apja egy városban dolgozik, és 200-250 koronavírus fertőzött beteg van. Az apja nap mint nap villamossal közlekedik. Az apja most a hétvégén jön haza. Nem volt tesztelésen, mert 70€.

Barátnőm azt mondta, hogy karanténban lesz 2 hétig, mert 2 hétig lappang a koronavírus. De hogy fogunk találkozgatni.


Hozzánk nem akar eljönni tovább mint 2 napot. Miért? Elmesélem: hétvégén voltunk sétálni, hazajöttünk, anyumtól kérdezem, hogy mennek-e kerékpározni a testvéremmel. Azt mondta, hogy még nem tudja. Belép a barátnőm az ajtó küszöbén, és (állítólag mondta, én nem hallottam) hogy: “én nem megyek, mert megy Ő (anyámat gondolta). Én ezt nem hallottam. Anyám hallotta, én pedig nem. Aztán sírva fakadt a barátnőm, hogy ő ilyet nem mondana. 1 órát zokogott. Anyám megígérte, hogy senkinek nem mondja el, másnap már a nagyszüleim tudták, és a szomszédok. Aztán később nekem mondják otthon, hogy nagyon csalódtak a barátnőmben, ezt ő róla nem gondolták. Ezt a barátnőmnek elmondtam, és hogy ő nem akar eljönni hozzánk, mert állandóan a hibát keresik bennünk. Anyámnak hangulat változói vannak.

Ezen a héten viszem be a papírt a község hazára, hogy minél előbb menjünk albérletbe. Remélem mihamarabb. Állítólag éveket várnak valakik. Én mennék azonnal, csak hogy ne legyek otthon.


Mit gondoltok erről az egészről?


2020. ápr. 28. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hogy a községházára kell bemenned hogy elköltözhess otthonrol?
2020. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos nagyon gyereknek tűntök.. de ha megpróbálok ettől eltekinteni: anyudnak vannak hangulst ingadozásai, és te a barátnőd szavába kételkedsz? Ha így is gondolná a barátnőd, ugyan mi oka lenne ilyet mondani hangosan, és utána letagadni? A barátnőd azt mondta nem mondott ilyet, te sem hallottad. Ez komolxan kérdéses szitu? Ráadásul az ígérete ellenére szétkürtölte mindenkinek.m
2020. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22 és 18
2020. ápr. 28. 15:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Barátnőm már ismeri az anyámat. Nem ez az első eset amit velünk csinál és attól félek, hogy az utolsó sem
2020. ápr. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!