Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincs okom féltékenyne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs okom féltékenynek lenni?!

Figyelt kérdés

A barátom (26 éves) folyamatosan a gépen játszik és van egy lány (20 éves), aki flörtöl vele szerintem, a barátom meg ahogy hallom/látom vevő rá. Konkrétan egyik nap azt hallottam a barátomtól, ahogy mondja neki, hogy: ,,találkozunk akkor lesz mit nyelned’’. Beszéltem erről vele, azt mondta, hogy csak viccelődnek, meg szórakoznak.... Engem ez zavar, több vitánk is volt már ebből adódóan. A lány 140 kilométerre lakik tőlünk és szingli... A barátom azt mondja, hogy túlreagálom. Mondta, hogy perverz a lány és szeretnek viccelődni ilyenekkel, ne lássak bele többet. Szerintetek?

25/L


2020. ápr. 18. 23:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az első adandó alkalommal szénné kúrja, vagy ha nem őt, akkor egy másik "perverz lányt, akivel lehet viccelődni".
2020. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy találkoznak egyébként, a lány messze lakik.
2020. ápr. 18. 23:36
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Úgyis lecserél egy fiatalabbra. Csak idő kérdése.
2020. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Az elsövel kell, hogy egyet ertsek.

Majdnem minden fiu bandaban van egy csaj, aki csak 'barat', de azert ha isznak, vagy van ra lehetöseg, mindegyik belogatja neki.

Altalaban ezek a csajok pont ilyen nagyszajuak, vaganyok, cigiznek, vedelnek, jatszak a laza csajt.


Te is beszelj ilyet egy haveroddal a baratod füle hallatara,majd aztan rajön, hogy nem olyan vicces

..

2020. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
szakíts vele, nem tisztel eléggé
2020. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez nekem nem fér bele egy kapcsolatba.
2020. ápr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom h veled szokott-e pervezkedni, vagy csak jatekban nagy dumas...
2020. ápr. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Szegeny csaj. Ez lekezelö egy lannyal mégha vicces is.

Biztos nem sülyednék le idaig hogy 140 kmre egy sraccal ilyeneken poenkodjak.


Tenyleg nem vehetö komolyan. Ha talalkoznanak meg egyböl ki is fujna a dolog sztem.

2020. ápr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem fér bele ilyet mondani.

22F

2020. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

"találkozunk akkor lesz mit nyelned"

Ilyen alpári pasid van? Nulla tisztelet a nők iránt. Már önmagában ezért kuka a csávó.

Szexuális dolgokkal ilyen módon nem viccelődünk. Ez nem normális.

2020. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!