Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartjátok fenn a párkapcsolatotokat a távolság ellenére?

Figyelt kérdés

Haza költöztem a szüleimhez 03.15.-én, azóta távkapcsolatban vagyok párommal. Hálás lennék tippekért, hogy hogyan tartjátok fenn a párkapcsolatotokat a távolság ellenére. Találkozni csak akkor fogok tudni vele, miután visszaköltözhettem a kollégiumba a járványhelyzet elmúlása után (hónapok múlva...)


Előre is köszönöm szépen a válaszokat



2020. ápr. 28. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem költözöl oda a barátodhoz? Vagy ő hozzátok?


Mi sem élünk még együtt, ő saját lakásban, én az anyukámmal és bátyámmal, de mi találkozunk. Sajnos jogsim nincs, ezért neki kell autóval értem jönnie, meg hazahozni (autóval 15 percre lakunk kb egymástól). Mi ennek ellenére találkozunk, bár én ki se teszem az orrom a lakásból, anya ugyanúgy jár dolgozni, ráadásul sok ember közé, a barátomnak is olyan a munkája, hogy emberek között van, tehát effektíve én a két vírusforrás között élek, tehát ha az van nekem megírva, hogy elkapjam, akkor a barátom nélkül is elkapom. Max ugye annyiban lehetek veszélyforrás, hogy barátomtól anyáékra megy át a vírus, vagy fordítva... de már nekem személy szerint ebből az egész vírus-témából elegem van és lassan már komolyan sem tudom venni, mert röhejes az egész, pl. hogy a tetőzés alatt akarnak enyhíteni a korlátozásokon, akkor lesz érettségi stb. Ha ez ennyire nem veszélyes, akkor miért volt ez a nagy befsatás?

2020. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem költözünk egymáshoz, mert mindketten a szüleinkkel lakunk egymástól 240 km-re jelenleg. Se jogsi, se kocsi.

Mindkettőnk szülei 65 év felettiek. Ki tudja, hogy mit szednénk össze egy tömegközlekedési körtúrával

2020. ápr. 28. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez így érthető, ha idősebb szüleitek vannak. Bár akkor ti sem lehettek fiatalok?? Min 25 körül, nem?


Tudom, nincs közöm hozzá, de kicsit furcsállom, hogy ennek ellenére még csak fel sem merült, hogy az egyikőtök odaköltözzön a másik családjához. Nem is dolgoztok még?

2020. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szívesen költöznénk oda a szüleihez, ő se hozzánk. Rossz érzés lenne, mert eltartanának és ez számomra nem komfortos.

Legkisebb gyerekek vagyunk mindketten. Ő már évek óta dolgozik, én egyetem mellett dolgozok (jelenleg nincs munkám).

Albérlet nem jöhet szóba, mert ahhoz nem vagyunk régóta együtt.

2020. ápr. 28. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaa, hát értem. :/


Hát akkor marad a telefon, chat sajnos, ha minden más kizárva. Nekem az ismerőseim így tartják fenn a kapcsit, akik nem találkoznak, esetleg videó chat, más lehetőség nincs. :(

2020. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!