Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 ev utan osszekoltozunk, eddig 100km tavolsag volt kozottunk, ettol fuggetlenul heti 3-4 napot egyutt voltunk. Tul feltekeny vagyok. Igy lehet?

Figyelt kérdés
Attol felek , ha ő jon hozzám, megismer majd embereket, lanyokat tartosan es valaki elszereti tolem. En ismertem meg, ha en nem vagyok soha ide nem jott volna, en tettem a kapcsolatunkert es mi van ha idejon es valaki miatt elhagy? Ki se birnam hogy miattam jon, velem van, majd itt megismer valakit es vele el tovabb..itt, ahova en miattam jott. Tudom hogy beteges , de feltekeny vagyok, nagyon szeretem es felek hogy elveszitem majd. Igy, hogy itt van heti 3 napot, akkor velem van, nem itt dolgozik, nem massal foglalkozik. Ha itt élne nyilvan mar nem csak en lennek akit ebben a varosban ismer..fura, mert ha en mennek hozza, ott nem feltenem, mert onnan max en jovok el de nem jar mas ugy jol vele, hogy nekem koszonhetik egymast, mert miattam jott...viszont en nem mehetek, 90%ban az a jobb, ha ő koltozik hozzam.( munkahelyi lehetosegek egyeb). Beteges de félek összekoltozni mert félek hogy elveszitem...25 n
2020. febr. 18. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nulla az önbizalmad. Ahol most él, ott nincs nő? A túlzott féltékenység és a beteges gondolkodásmód miatt fogod elvesziteni.
2020. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is tulzottan vagy feltekeny. A sajat varosaban is megcsalhatna. Az exemnek abbol a melobol lett uj pasija, amit en szereztem neki...3 ev egutteles utan lepett le vele. Most akkor a kovetkezo csajomnak ne szerezzek melot, ha ugy van? baromsag
2020. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy feltekeny vagyok. De valamiert ha ott csajozik be a sajat varosaba nem erintene olyan rosszul mintha itt. Arra nem vagyok feltekeny. Maganak szerezte helyben. De ide en hozom es miattam jon!
2020. febr. 18. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Mi 1200km távolságból költöztünk össze.Soha nem merült fel egyikünkbe se az, hogy a másik bárhol is félrelépne.Ha ennyire nem bízol magadba a kapcsolatotokba és az ő hűségébe akkor csak azt éred el, hogy adott alkalommal egy féltékenységi roham után majd tényleg becsajozik, hogy legyen okod féltékenykedni.
2020. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#4 nincs is 1200 km tavolsag az orszagban...
2020. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ahol most van, nincs ember rajta kivul, vagy mi a szar?
2020. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!