Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodik még hozzám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik még hozzám, ha közben ennyire nagyon nem tisztel?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni az idősebb fórumozók véleményét a következő témáról, talán a kicsit tapasztaltabbak jobban belelátnak abba, mi lehet egy ilyen jellegű problémának az oka.

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, régebben volt már egy próbálkozásunk együtt, de akkor én elhagytam. (Pedig akkor teljesen más volt, a mostani agresszivitásnak nyoma sem volt)

A lényeg, egy esetleges veszekedésnél, vitánál mindig csúnyán beszél, lehord a sárga földig, olyan jelzőket használ, amit még pontozva sem írnék ki. Nem az adott kérdésről beszél, ami a vita alapját képezi, hanem átmegy személyeskedésbe. A vége mindig az, hogy egy "nulla" vagyok, egy "senki", egy "kutya" és így tovább. Tanult, művelt, nyelveket beszélő nő vagyok, aki rengeteget tesz magáért, az egészségéért. Ő nem ilyen. Egyszer nem láttam könyvvel a kezében, kommunikációs készsége megragadt a 16 éves fiúcska szintjén, elhízott, mert mindent az evéssel kompenzál, cigizik, ezzel vezeti le a feszültséget. Egyedül egy saját céggel tud elszámolni és ezzel többnek érzi magát, szerinte ő ezzel letett valamit az asztalra, én meg nem, mert én "csak" egy fagyi pénzért dolgozó alkalmazott vagyok. Semmire nem tart, ennek mindig veszekedésnél ad hangot, hogy csak elvárásaim vannak, teljesítményem nulla.

Egyik barátom azt mondta, valamit kompenzálni szeretne, azért nyom le teljesen, mert hogy látja, mekkora különbség van köztünk.

Szerintetek mire véljem mindezt?

Szakítani fogok valószínű, mert ez így rohadtul lélekölő.


2020. ápr. 28. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig ezt megteheti veled, megteszi. Nem kell túlmagyarázni, egy tapló.

Kell ez neked?

Nem hiszem.

2020. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamit tényleg kompenzálni akar, vagy így fejezi ki a különféle felhalmozódott sérelmeit. A másik meg, hogy valszeg tudja, hogy nem sok ember nézné el neki, hogy úgy bánik vele, mint egy lábtörlővel, te viszont újra és újra megbocsátod, amikor megaláz, hülye lenne ezt eldobni.
2020. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Irigy , gyalázatos és nem tisztel . Társnak nem vagy jó, egy amolyan biztonsági érzetet nyújtasz csak neki , hogy állandóan van kihez hazamennie, aki nem mellesleg főz, mos és takarít rá. De ez nem minden , ez nem elég és mivel irigy, mert láthatólag intelligenciával és egyéb szinteken több vagy nála gyaláz, mert neki így jó és egyszer hátha elismered . Önző egoista . Hagyd ott minél hamarabb , mert mégjobban sérülni fogsz.
2020. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
lehet tanult vagy de irtó buta,egyszerű,1 percig se hagynám hogy igy beszéljenek velem.mint egy ronggyal.mégis milyen nő vagy te? bocs,de megérdemled.
2020. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek.

Még annyi tartozik az igazsághoz, hogy elég független nő vagyok, külön kasszán vagyunk, felesben rendezzük az anyagiakat. És nem vagyok háziasszony, jó feleségnek való, de így fogadott el anno. Vagy mégsem? :)

2020. ápr. 28. 18:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem boncolgatnám az okait. Ő ilyen, a helyedben az első ilyen káromkodós, kutya, nulla jelzős veszekedésnél kiraktam volna.
2020. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5.

Igazad van.

2020. ápr. 28. 18:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy kerültél össze ezzel az emberrel?
2020. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit láttál egy ilyen emberben és miért tartottál ki mellette.

Miért ragaszkodik hozzád? Mert tudja, hogy jobbat nem fog találni.

2020. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Gyerekkori ismeretség ...

Nagyon nehéz lesz megszabadulni Tőle, de el kell költöznöm.

2020. ápr. 28. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!