Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem tisztel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem tisztel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem tisztel, mindig leráz ha beszélünk, rajtam adja ki a bajait, őt az én abjaim nem érdeklik, semmit sem tesz amit megígér, mindenféle okokkal leráz ha találkoznék vele (távkapcsolat). Mit tegyek? Ronda vagyok, és sosem találnék mást :(

2019. ápr. 27. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem találnál mást, de ő sem a barátnőd.
2019. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez kapcsolatnak se nevezhető...


Nyilván szar az önbecsülésed, hisz hagyod, hogy átgyalogoljon rajtad. De jusson eszedbe, hogy te is ember volnál, és megérdemled, hogy tisztességgel bánjanak veled. Állj ki magadért! Azt nem is mondom, hogy szakíts, mert valószínűleg ő maga fog elmenekülni, ha már nem léphet keresztbe rajtad.

2019. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy otthagyjon. De akármit teszek meg neki, szarik a fejemre :(
2019. ápr. 27. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább élnek egyedül, az a baj, hogy a magadfajtaval eleve az jön össze, aki arra izgul, hogy alázzon, semmibe vegyen, valamit valtoztatnod kéne, nem feltétlen csak a külsőre gondolok, sokat segítene ha fejben legalább férfivá vallnal.
2019. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én olyan kapcsolatot akarok, ahol mindkét fél imádja egymást, és mindig ott van a másiknak, mindig segít neki a napokban, tiszteli, jó hozzá, szereti. De ilyen nő nincs ma már.
2019. ápr. 27. 21:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Hopp, kicsit keszekuszán írtam, de ideges vagyok.
2019. ápr. 27. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
rakd meg rendesen, hogy a szeme is ketté álljon:)
2019. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hogy, ha minden talit lemondd???
2019. ápr. 27. 21:38
 9/10 A kérdező kommentje:

Mégis hogy dobhatnám ki? Azt sose mondta h nem szeret

De megöl az ideg minden nap, utálom a z egész életem

2019. ápr. 27. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Mit akarsz, mit mondjanak neked? Ha semmit nem akarsz tenni, akkor szenvedj a szarban.
2019. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!