Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi a bánatot csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a bánatot csináljak?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves kapcsolatban a férj vagyok Sajnos alkoholfüggő és ilyenkor írogatok a Face-en mindenféle hülyeségeket. Tegnap eljöttem otthonról, mert a feleségem rajta kapott, hogy pont egy csajnak írtam.Azt mondta vége. Nagyon gáz a helyzet. Ha valaki tud valami értelmes választ, eressze meg!
2020. ápr. 29. 08:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Szabad utat kaptál az iváshoz és a csajozáshoz.

Most már nem jó ez így neked?

2020. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy aljas féreg vagy és mosd innen a szaros gatyád magadnak. Majd rájössz, hogy mit vesztettél.
2020. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ki tudom mosni a gatyámat, de a kapcsolatnak vajon intsek búcsút?
2020. ápr. 29. 08:21
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ints búcsút és kezeltesd magad
2020. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tudod mennyire gáz a helyzet! Ha látsz reményt a feleségednél, esetleg abba tudod hagyni az ivást, és a csajozást is, még ne integess, próbáld helyrehozni! Az sem mellékes,hogy szereted-e a feleséged, ha igen megteszel érte mindent! Ha nem, marad a gatyamosás!
2020. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Kellene valami célt találnod az életben, ami motivál. Anélkül nem tudod elhagyni sem a piát, sem a csajozást.


Nem tudom, hogy munkádban-szakmádban van-e olyan, amiért még küzdeni akarnál. Ha nincs, akkor lehet érdemes lenne belekezdeni valamj más dologba.

Vagy ha elvagy amunkáddal, akkor egy olyan ij hobbi is jó lehet, amire mindig is vágytál, de sosem csináltad, vagy éppen újakat is kipróbálhatsz, amit nem is gondoltál. Lehet zenélés, alkotás, sport, bármi!


Szóval a lényeg az, hogy mindig tudj egy célra figyelni, legyen egy motivációd,ami nem hagyja, hogy legyenek ezek az üresjárataid, amit nyilván az ember pótcselekvésekkel tölt ki. Cigi, pia, kábszi, szerencsejáték, akármilyen függőségek mind ilyen pótcselekvések, amik semmire nem jók, nem viszik előre az embert. Gyakorlatilag unaloműzés. Ezen kéne felülkerekedni tehát.


Utána lenne lehetőség a házasságod, meg úgy általában véve az emberi kapcsolataid helyreállítására is. Le kell tenned valamit az asztalra, amiért azt látják, hogy megéri nekük veled foglalkozni. Mint ahogyan te is látod ezt másoktól. Valószínűleg párodnak is van olyan dolga, amiben fejlődhetne, szóval még akár együtt is csinálhattok valamit. Új dolgokat közösen tapasztalni a legjobb párterápiák közé tartozik 🙂

2020. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy vége. Most elcuccoltam otthonról és nem is akarok a szeme elé kerülni, mert nem fogok magyarázkodni.
2020. ápr. 29. 08:29
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mi a kérdés?
2020. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nincs különös kérdés. Tanácstalanság van.
2020. ápr. 29. 08:37
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egyet hátha lesz vmi fantasztikus ötleted aminek a következményei ugysem téged terhelnek hiszen ugye ittál :)
2020. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!