Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy kérés lenne tőlem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy kérés lenne tőlem ez tényleg?

Figyelt kérdés
Home office-ban dolgozok, de heti 1 napot be kell mennem ügyeletbe és a másik 2 kolléganőmmel kell egyeztetni, mert egy szobában nem lehetünk ketten. Jövő héten hétfőn kell bemennem, közben a gyerek itthon egyedül. Mondtam a férjemnek, hogy mi van, erre vállalkozóként közli, hogy minimum egy héttel hamarabb szóljak, mert ő nem tudja megoldani. Meg egyébként is fárasztó a gyerekkel tanulni. Megoldom 4 napig egy héten, hogy a suli mellett dolgozom, főzök, háztartást vezetek. Ő ezt az egy napot sem képes. Meséltem a munkámról, hogy lehet kirúgnak, mert költség csökkentés kell, hogy a suliban milyen tökéletlen a tanár. Valakinek el kell mondanom, gondoltam, érdekli. Erre közli, hogy őt a rossz hírek nem érdeklik, neki csak a jót mondjam. És még én vagyok a sértődős, mert szarul esik, hogy szarik az egészre.
2020. ápr. 29. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjed valószínűleg mindig ilyen volt, csak most vetted észre. Sok házasságoz megrenget ez a karanzén helyzet.
2020. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Élvezed hogy szenvedsz? Mert hogy hónapok óta panaszkodsz a férjedre de tenni nem fogsz úgyse semmit mindegy hányan hányszor írjuk le hogy ez egy szar házasság.
2020. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, remélem nekem jó házasságom lesz, nem ilyen. Inkább lennék kicsit csóróbb is, nem kell vállalkozó férj, csak emberileg jól menjenek a dolgok.
2020. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Engem is csak a jó hírek érdekelnek. Arról mesélj, mit főzöl ma! :-)
2020. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Spagettit, Bolognai, borsó levest. Jó lesz?
2020. ápr. 29. 09:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy finoman fogalmazzak, a férjed nem társad.


Az egyetlen jogos kérése, hogy előbb szólj, mert neki ahhoz kell szerveznie a maga dolgait. Ezt tartsd tiszteletben, ill. a kolléganőidnek is jelezd, hogy neked ezt ennyivel előtte el kell döntened.

A többi viszont nagyon elszomorító. Egy normális apa, és egy normális férj nem így viselkedik. Ennyi erővel el is válhatnátok, mert a pénzén kívül most se ad semmit se a házasságba (a tartásdíjat meg akkor is csengetnie kellene).

2020. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek az a problémakezelési "stratégiájuk", hogy nem vesznek tudomást a problémákról, nem is akarnak hallani róluk. Ez a nehézségekkel szembeni elkerülő hozzáállás általában a kudarctól vagy a tehetetlenségtől való félelemből ered. A férjed nem érzi magát kompetensnek ahhoz, hogy megküzdjön bizonyos problémákkal, s így, hogy csökkentse a feszültségeit, eleve elmenekül előlük. Az ilyen menekülős beállítódást nehéz megváltoztatni, mert a személyiség szerves része. Úgy biztosan nem megy, hogy nehezményezed, vagy nyomást gyakorolsz rá, hogy változzon meg; hiszen az efféle konfliktus számára csak egy újabb probléma lesz, amitől megintcsak el fog menekülni. Ezzel tehát semmire sem mész, sőt még rontasz a helyzeten. Ha esetleg el tudnátok menni közösen párterápiára, az segíthetne talán valamit; bár valószínűleg erre is nehéz rábírni egy ilyen embert. Ha nem megy, akkor két választásod marad: vagy belenyugszol, hogy ilyen férjet kaptál az Élettől, és megpróbálod hozzá igazítani magad; vagy elválsz tőle.
2020. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm .... dolgozol is, főzől is, háztartást is vezetsz?

Nem akarod lecserélni a pasit? Hozzám jöhetnél feleségül! Két kezemet összetenném végre egy nőért, aki dolgozni akar és aki ennyire házias.

42F

2020. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8as, még a gyereket is egyedül nevelem. Létezik olyan pasi, aki értékeli az ilyen házi cselédet, mint én?
2020. ápr. 29. 09:56
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy s...fej. És ezt te is jól tudod. Minek vagy együtt egy olyannal aki cselédnek nézz és még arra sem képes, hogy meghallgasson?
2020. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!