Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működhetne ez jól?

Figyelt kérdés
Feleségemmel válófélben vagyunk, 2 gyermek, kisiskolások. Már rég nem működő házasság. Beleszerettem egy másik nőbe, aki visszaküldött a gyerekeimhez, de a nélküle töltött idő rádöbbentett arra, hogy nem akarok nélküle élni, a gyerekeknek sem jó az állandó feszültség. Újra együtt vagyok vele, de tartok attól, hogy a gyerekeket válás után nem fogja engedni hozzánk, jelenleg nála lakom. Tudott róla, hogy van, azt viszont nem, hogy mégis miatta jöttem el. Volt már valaki hasonló cipőben? Köszönöm előre is a rosszindulatú kommenteket és azt, hogy ha ordítanak veled otthon vagy állandó feszültség van is ki kell bírni a gyerekek miatt, ebből nem kérek köszönöm! Tapasztalatokat viszont nagyon szívesen fogadok, akiknél a gyerekek elfogadtál idővel és meg is szerették az új párját és nem úgy fogták fel, hogy miatta történt az egész. Köszönöm!
2020. ápr. 29. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

"Újra együtt vagyok vele, de tartok attól, hogy a gyerekeket válás után nem fogja engedni hozzánk, jelenleg nála lakom."

Na ez a mondad! Mi a fenének neked olyan nő, aki nem engedi oda a gyerekeid? Pláne, hogy tud róla!

Neked meg fontosabb egy ilyen nő, mint a gyerekeid?

Nem kell gyerek miatt együtt maradni, de anyit nem ér senki, hogy a gyerekeim ne vihessem" haza "!

N27

2020. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Az én exem is valami nő miatt ment el de a válás közben kihátrált és eltűnt. Aztán voltak nagy harcok mert ki akartak anyagilag játszani de kb egy év után elcsitultak a kedélyek.

Most éppen felváltva van ott is és itt is a gyerekünk, így vírus idején nagy segítség mert be tudok járni dolgozni. Amikor az exed túljut azon, hogy az új muff nem új anyu és nem baj ha szeret mást rájön, hogy inkább plusz, hogy a gyerek(ek)hozzájut(nak) még pár plusz emberhez akik szeretik akkor minden rendben lesz.

Meg rájössz, hogy az új csajjal se minden mámor (kb egy év)és akkor meg az exed is elégedett lesz mert szarul fogsz kinézni és még pénzed sem lesz :))))

(VICCELEK)

2020. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs, második vagyok, tehát még egyszer elolvastam, az új nő nem engedné oda? Nem az ex?

Hát neked így elég szar életed lesz.

2020. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félreérthető volt. A feleségemtől tartok, hogy nem engedi a gyerekeket.
2020. ápr. 29. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Én úgy értelmeztem, hogy attól tart a kérdező, hogy a volt feleség nem fogja a gyerekeket hozzájuk engedni.

Szerintem idővel mindenki megnyugszik majd, kitartás.

2020. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Olyan nincs hogy nem engedi oda! Van láthatás és akkor oda viszed a gyerekeket, ahová akarod!

Igaz nagy harc lesz, gondolom meg van az alapja, hogy tartasz az ex feleségtől!

Az sem mindegy hány évesek a gyerekek?

N27

2020. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell osszehazasodni. Az embereket meghulyiti ez a bullshit. Én nem is engednem
2020. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Az én szüleim is elváltak, mikor fater becsajozott. Nem tudom, hogy működhetne, én 30 évvel később is utálom mindkettőt. Mármint a faterom és a nőjét. Pedig pár év veszekedés, féltékenykedés után elváltak.
2020. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!