Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan működhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan működhetne így? A párom kamionozni fog hetelős lesz ez azt jelenti minden hétvége itthon

Figyelt kérdés
De én nem bírnám azt hogy egy héten csak másfél napot vagyunk együtt..nem bírnám nagyon hiányozna..De elveszíteni sem akarom őt..Mit tegyek?

2016. jún. 20. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélt veled erről mielőtt döntött?
2016. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Beszélt,de eddig úgy volt,hogy minden nap hazajár..de volt egy "álom" munkahely ahova beadta az önéletrajzát és végül felvették.. az pedig hetelős..és neki ez az álma én ebben nem akadályozhatom meg..
2016. jún. 20. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig ez még istenes. Exem 3 heteket volt távol,Köszi be is fejeztem.
2016. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom sokaknál ez működik..De én nem bírnám..nem is értem mások hogy bírják ha hetekig hónapokig nem látják a szerelmüket..
2016. jún. 20. 11:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Mitől álom munka neki ez? Gondolom hogy nem a távol töltött idő motiválja. Mit reagált mikor mondtad hogy ez neked így túl sok idő távol?
2016. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a pénz miatt álom. Figyelj,próbát megér. Ha nem bírod,változtattok.
2016. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Több a pénz például..Mondta,hogy a hétvége mindig a miénk csak erre gondoljak hogy gyorsan elszalad ez az 5nap de muszáj dolgoznia..
2016. jún. 20. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy ido utan hozzaszoksz. Mi rendes tavkapcsolatban vagyunk jelenleg, meg 3 hetig nem latjuk egymast. Ha minden hetvegen lenne lehetosegem latni, elsirnam magam az oromtol. Arra gondolj hogy mindig lehet rosszabb, es becsuld meg azt ami van.
2016. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is távkapcsolatba kezdődött. Havonta találkoztunk hétvégére. Meg kell prócálni. Egy régi osztálytársamnak a szülei is ilyenek. A férj kamionos csak ő ritkábban jár haza meg ahogy összejön.
2016. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kamionos család gyerekeként szólok. Ez egy életforma, mérlegelned kell, hogy hosszú távon neked menni fog e így. Amúgy mi bejártuk egész Európát, élmény ez az életforma. Pláne mikor convoyba mentünk és még CB-ztek egymásnak, hogy mi mennyit nevettünk. Stand uposak hozzájuk képest kismiskák. Hehe. :) Ment mindig a brékó és egymás támogatása. A convoy egy nagyon jó elmény. Én imádtam gyerekként. :)
2016. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!