Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a fontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés

A szerelem vagy a pénz?

Szerintem a pénz. Van az a mondás, hogy ahova bekopog az éhség onnan kiröppen a szerelem.


2020. ápr. 30. 12:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha jól keresek és becsülöm annyira a pénzt, hogy drága fölösleges dolgokat ne vegyek? Ez vonatkozik a maldív szigetekre is. Szerintem el vagy szállva magadtól nem kicsit. :D

Mit többet tudsz te nyújtani, hogy megérdemelj egy ilyen luxust? Mit tudsz te? ... :D Semmit!!!

2020. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
69%

"Nem vagyok aranyásó, csak egyszerű tényeket írtam."


Tényleg nem vagy aranyásó!


A trollok még aranyat ásni is hülyék :)

2020. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%

Neked amúgy ki tiltja, hogy jól keress és hogy ezeket magadnak megvedd? Érdekes módon nekem sose kellett ahhoz pasi, hogy bejárjak 55 országot és hogy megvegyek mindent, amit szeretnék, elég volt rá a fizetésem..

Nyilván troll kérdés, ennyire senki se büszke arra, hogy szánalmas :D

2020. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll.

Tanuló vagyok még, nyilván nincs saját keresetem.

2020. ápr. 30. 13:28
 25/35 A kérdező kommentje:
És igen a szüleim büszkék rám. 😉
2020. ápr. 30. 13:31
 26/35 anonim ***** válasza:
Nekem tanulóként is nyilván volt, mert nem vagyok lusta és életképtelen. Na de majd akkor legyenek büszkék rád, amikor kitartott kis prosti leszel :D
2020. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

“És akkor mi van, ha jól keresek és becsülöm annyira a pénzt, hogy drága fölösleges dolgokat ne vegyek? Ez vonatkozik a maldív szigetekre is.”

a pénznek sincs sok értelme ha nem élvezed. :)

2020. ápr. 30. 13:39
 28/35 A kérdező kommentje:

“ Mit többet tudsz te nyújtani, hogy megérdemelj egy ilyen luxust? Mit tudsz te? ... :D Semmit!!!”

És te ki vagy, hogy megítélj? Honnan tudod, hogy nem tudok többet nyújtani? Úgy szeretem a hozzád hasonló embereket, akik jobban ismernek, mint én önmagamat. 😂😂

2020. ápr. 30. 13:41
 29/35 A kérdező kommentje:
Nem leszek prosti. Jól fogok férjet választani. 😉😊
2020. ápr. 30. 13:42
 30/35 anonim ***** válasza:

"Nem leszek prosti. Jól fogok férjet választani. 😉😊"


De őt szívből fogod szeretni és nemcsak a pénze miatt? Hiába írod le, hogy nem leszel prosti, ha a férfit csak a pénzéért fogod szeretni, akkor luxusprosti leszel.


Vagy fogalmazzak úgy, hogy szeretetku..rva leszel?

2020. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!