Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb a hobbi?

Figyelt kérdés

Már sokat veszekedtünk a párommal a hobbija miatt. Imád szerelni, de nem kocsikat hanem mindenféle dolgot. Számítógépet, telefonokat, ami van. Viszont már olyan szinten, ha átmegyek hozzá, sokszor elmegy ezekkel az idő és egymással nem tudunk eleget foglalkozni. Tegnap esti eset, hogy találkoztunk, jött azzal, hogy így meg úgy hiányoztam, filmeztünk volna. Majd jött azzal hogy neki még néhány dolgot meg kell csinálnia. Mondtam jó, de én korán kelek. Ő mondta, hogy nemsokára jön, csak megcsinál ezt azt. Végül fél 12 fele elaludtam. Ő meg nem tudom meddig csinálta a dolgait. Gyakorlatilag nem tudom miért mentem át.

Segítsetek mit tegyek? Beszéljek vele megint, vagy hagyjam, hogy észreveszi-e magát, és ha nem, akkor hagyjam az egészet? Elegem van, hogy úgy érzem egy hobbi fontosabb.

Másfél éve vagyunk együtt. Pár hónap múlva összeköltöznénk.


25N



2019. okt. 31. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Villanyszerelő a férjem, tudom miről beszélsz. Amikor bütyköl valamit, arról is elfeledkezik, hogy a világon vagyok. Csak az segít, ha konkrétan kiszedem a kezéből a vackait és húzom magammal. :) nem tűrök ellentmondást, azok az izék nem mennek sehova, megvárják. Nyugi, nem veled van a baj, egyszerűen csak szerelő pasit választottál. Abból a fajtából, akit nem hagy nyugodni, ha valami nem működik.
2019. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, miről beszélsz, sajnos nálunk én vagyok a mumus. :D Ez szerintem tipikusan egy olyan probléma, ami azonnal megoldódik, ha összeköltöztök. Még örülni is fogsz, hogy nem lóg a nyakadon egész nap.
2019. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Szexel se tudod lebeszélni akkor vagy amatör vagy vagy a pasidnál a gond.
2019. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De szexel le tudom beszélni. De az is úgy néz ki, hogy szexelünk, majd megy vissza. Nekem meg pont nem csak ez kéne, hanem kicsit összebújni, kicsit filmezni, beszélgetni, esetleg összebújva elaludni.
2019. okt. 31. 08:00
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Ennek a fickónak az az előnye hogy mindent megjavít otthon ha elromlik. Mindig valami problémán töri a fejét. Szerintem ezzel nincs baj. Mondd neki hogy miről van szó.

Gondolom nem ebből él vagy nem határidős munkákat csinál.

2019. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
fontosabb,sokkal mint te,ivbe sza.ik rád,és nem is szeret.kár összeköltözni,megbánod.ilyen pasi sose kéne,ez nem kapcsolat.
2019. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
téged csak gyakorlatilag üritésre használ aztán ott is hagy,basza.szik tovább a dolgaival,te egy naiv,ostoba vagy.
2019. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Jézusom ezek a kommentek..

Látszik, hogy egyesek sosem éltek együtt senkivel vagy nem szerettek igazán semmit csinálni. Az élet nem egymás nyalásából áll és elhiszem, ha ez valakit nem köt le. Engem sem köt le, hogy 0-24 ezt csináljam és mikor nem éltünk együtt a párommal, gyakran voltam feszült, hogy arra megy a szabadidőm, hogy utazok hozzá 40 percet, ott eszek és henyélek szeretet címszó alatt, esetleg főzünk vagy elmegyünk edzeni, majd hazamegyek 40 perc alatt és vége a napnak. Nagyon szeretem a párom, de nagyon zavart, hogy hónapok óta nem tudtam rendesen áldozni a hobbimnak, pedig tele volt ötletekkel a fejem. Ezért volt, hogy sokszor csak bambultam magam elé mellette, fejben egészen máshol voltam. És nem, nem "ürítésre használtam", főleg hogy nő vagyok. Mikor összeköltöztünk, lett kialakítva nekem egy kis kreatív sarok a nappaliban, ahol el tudok szöszölni a dolgaimmal, persze ő is ott van körülöttem és játszik vagy filmezik, csinál ezt-azt... És ha megunjuk, főleg estefelé bekuporodunk filmezni vagy elmegyünk sétálni, minden megy a maga rendjén. Nagyon nyomasztó tud lenni, mikor kicsit magadban akarsz lenni, de nem akarod kihagyni sem a talit és végig azon agyalsz, hogy mikor érsz már haza, hogy kipróbáld élesben, ami fejben addigra összeállt, pedig nagyon imádom a párom és épp ezért igyekszem mindenbe bevonni, amit lehet ketten is csinálni... Viszont van, amit nem lehet, ilyen az olvasás, sztoriírás, kódolás, zenélés... Kell az, hogy magadba szállj kicsit és összeszedd az ötleteidet. Aki ezt nem érti meg és azt hiszi, hogy a másik ezért nem szereti, az vegyen egy kutyát, ami folyamatosan pitizik neki, mikor épp nem alszik... 🤦🏾‍♀️

2019. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De itt nem arról van szó, hogy sose tudna a hobbijával foglalkozni. Hanem arról, hogy a hobbira több időt szán. Az meg ne haragudj, de sokat elmond ha te amikor a pároddal vagy, azon agyalsz hogy mikor mehetsz haza...
2019. okt. 31. 10:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Beszéltél vele erről? Elmondtad neki azt, hogy nem érezted jól magad nála, legszívesebben inkább hazajöttél volna?


Igen, le kéne esnie, de ő az a típusú pasi, aki keresi a problémákat, kihívásokat, és addig nem nyugszik amíg kész nincs :)

Nekik el kell magyarázni, hogy ez így nem jó, szükséged van rá. Azzal nincs bajod, ha a kütyüket szerelgeti, de fontos hogy rád is áldozzon időt.

2019. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!