Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a magyar lányok nagyresz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a magyar lányok nagyresze átlag felettien szép?

Figyelt kérdés
A gimis osztályom tele volt szép lánnyal, egyetemre külföldre járok, és itt kb minden csaj vagy átlagos vagy kifejezetten csúf, és ehhez képest az önbizalmuk hatalmas... Régen azt hittem h ez a magyar lányok milyen szépek valami klisé, de asszem nem :D

2020. máj. 1. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Akkor jo. :)
2020. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
A nagy része hogy lehetne már átlag felettien szép?
2020. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
2-es. Nem a te izlesedet irta le hanem a sajatjat. Problem? :D
2020. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
én pont fordítva látom, bár a magyar lányok személyisége elcsúfítja őket ez tény
2020. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező én az 5 éves osztálytalálkozón megdöbbentem mennyire lelakták a csajokat.
2020. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem kinézetre az emberek nagy része átlagos, akik simán el tudják adni magukat átlag felettinek bizonyos praktikákkal (a férfiakról is beszélek). Egy totál átlagos ember ha ad magára és fitt, ápolt és igényes, akkor simán lehet átlag feletti. Aki valójában átlag feletti, az az, aki reggel az ágyból felkelve, vagy masnaposan, betegen, napok óta nem mosakodva sem büdös, nem zsíros a haja, smink/kozmetikumok/bőrgyógyász nélkül is hibátlan a bőre, egyetlen perc sportolás nélkül is tökéletes az alakja.
2020. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
A magyar lanyok, ha lehet mondani, nemzetkozi osszehasonlitasnban hatul lennenek. Ez van. Nem erdemes legjobbazni.
2020. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó azt be kell vallanom h Budapesten jártam gimibe, es mindenki elég jómódú családból származott
2020. máj. 1. 15:44
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Magyar lányok összességében nem olyan szépek.. ritka amelyik természetességéből adódóan szép, de szinte mindegyik olyan egyhangú, olyan semmitlenek, de mellesleg a férfiak is borzalmasak. A viselkedésük meg csak rátesz még egy lapáttal.
2020. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Azt nem tudhatom de ahány ember annyi félle ízlés mindenkinek más a szép de mellet sokat számít a belső érték.
2020. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!