Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a magyar lányok nagyresz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a magyar lányok nagyresze átlag felettien szép?

Figyelt kérdés
A gimis osztályom tele volt szép lánnyal, egyetemre külföldre járok, és itt kb minden csaj vagy átlagos vagy kifejezetten csúf, és ehhez képest az önbizalmuk hatalmas... Régen azt hittem h ez a magyar lányok milyen szépek valami klisé, de asszem nem :D

2020. máj. 1. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok szép magyar lány van, jó pár helyen jártam már,de máshol ritkábban fut random az utcán,kávézóban olyan szép lányokba mint itthon,és még sokkal több is lenne,ha nem rontanák el az összképet pl. egy tetovált szemöldökkel,és ízléstelen öltözködéssel.
2020. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem, pl. a távolkeleti nők sokkal szebbek és sokkal többet adnak magukra. Maga a szépség nem csak a külső alapján dől el.
2020. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szebbek az alapján amit eddig láttam. itt minden megtalálható. nem úgy, mint pl. északon vagy a németeknél általában szőke fehér bőrű keleten sárgás, húzott szemű stb.

itt van vörös, szőke, fekete, barna, mindenféle. változatos.

2020. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem összességében igaz. Ahol eddig jártam, ott adottságilag vagy hasonló szinten voltak a lányok, vagy rosszabbul álltak.


12 hát én teljesen rosszul voltam Japánban, hogy az átlagos (amúgy általában arcra szép, alakra már nem igazán bomba) fiatal nők között mennyien játsszák a gyámoltalan kislányt.

2020. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13as vagyok

én is voltam Japánban és szépnek tartom a keleti beütésű nőket (nöként írom), viszont ők egyáltalán nem voltak szépek szerintem. a korábbi válaszoló szerintem nem rájuk értette. náluk a dedós kinézet a menő kb...

2020. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nőként*
2020. máj. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!