Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme annak, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme annak, hogy valaki 1 évet hazudik a koráról? :D

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyok együtt és most jöttem rá, hogy hazudott a koráról. De nem is értem, mert 1 évet :D 25 évesnek mondta magát és 26 éves igazából. Még nem mondtam el neki, de több helyen is csekkoltam alaposabban és tényleg ez a helyzet.


Remélem értitek, hogy nem az 1 évről van szó, hanem a hazugság tényéről. Kíváncsi vagyok mit mond majd, de ennek mi értelme lehetett?

20/L


2020. máj. 1. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, én legalább tizet szoktam. Azé' az már valami.
2020. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
9 hónapja még 25 volt. :)
2020. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sík hülye és nem tud számolni...😀
2020. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem akarta, hogy esetleg emiatt zárold a dolgot köztetek még mielőtt megismerhetnéd. Tetszettél neki és nem akart ezen elcsúszni. Ez szerintem teljesen belefér. Engem nem hatna meg. Persze van az a mennyiség akár a kor letagadásában is, amire már nem így reagálnék.
2020. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom eleinte nem merte elárulni a valós korát, félt attól hogy sok lenne neked a korkülönbség, aztán úgy volt vele hogy az az 1 év is számíthat egy kapcsolat elején. Utána meg már túl későnek érezte elmondani, pont a hazugság ténye miatt, aztán felteszem azt mondta, hogy na most akkor azt hiszi hogy 1 évvel fiatalabb vagyok, na bumm bár egy családi születésnapon elég fura lenne ahogy anya a 26 -os szám helyett a 27-es tortát hozza :D
2020. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt feltétlen tudatos. Én par hónap múlva leszek 25 csak, de néha már most azt mondom, hogy annyi vagyok. Aztan amikor meg ténylegesen betoltom, mindig kell egy kis megszokás idő.
2020. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

1 év az nem hazugság.


Én például a betöltött éveket szoktam számolni, de van aki azt, hogy hanyadikban jár. Tehát aki a 26-ban jár az azt ondja, de én akkor még csak azt, hogy 25 vagyok

2020. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 6-ossal értek egyet . Én április 25-én töltöttem a 23-at és még mindig 22-t mondtam 2 napja a boltos néninek 🤷🏼‍♀️
2020. máj. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem figyelem annyira, mert nem ezen gondolkodom. De kérdezz rá, hogy hány éves, úgy, hogy elgondolkodik rajta 😃 lehet számolni nem tud. 😃
2020. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Júniusban van a szülinapja, szóval nem volt szülinapja mióta ismerjük egymást.


25-nek mondja magát folyamatosan, belegondolva többször is mondta és többször is így számolta az éveket beszélgetésben, ha valami régi dologról volt szó. Szóval 25-nek mondja magát már lassan egy éve, miközben valójában lassan 1 éve már a 26-öt betöltötte és mindjárt 27.


1993. júniusban született.

2020. máj. 2. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!